Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ludek_jelinek

| Svět hardware, TV Freak
Registrace: 3.11.2016
Komentářů: 22, score 1.1 | Svět hardware: 134/0.4 | TV Freak: 2/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.3.2019 s hodnocením +3:
Právě jste pohřbil demokracii, vážený pane. I ten pomalu jedoucí řidič má právo se po komunikaci pohybovat, ostatně definujte termín ­"pomalu jedoucí­". Že jede na komunikaci o 5 km­/h pomaleji, než je limit? Nebo jede ­"jenom­" o 5 km­/h rychleji než je limit, ale pro Vás je to stále moc pomalé? A to, že Vás tímto ­"vynervuje­", by spíše inklinovalo k tomu, aby jste navštívil psychologa a pobavil se s ním o zvládání Vašich emocí. Protože to Vaše ­"vynervování­" s největší pravděpodobností povede k nějakému riskantnímu manévru, kterým ohrozíte nejen sebe ­(to je mi úplně fuk­), ale i ostatní účastníky silničního provozu. A pro co? Proto, že Vy ušetříte ­"svižnou­" jízdou 10­-15 minut? Zamyslete se nad sebou a nad Vašimi názory, prosím.
Komentář z 29.3.2019 s hodnocením +3:
Komentář, na který reagujete, je hodně diskutabilní, nicméně ten Váš tomu nasadil korunu. Zažil jste prosazování komunismu či socialismu v praxi? Pokud ano, tak to porovnejte s ­"prosazováním demokracie­" v demokratických státech. Pevně věřím, že rozdíly najdete. Za mě osobně, vyzdvihovat socialistické a komunistické režimy, tak jak byly nastoleny a udržovány, je zcela úchylné. :­-(
Komentář z 13.5.2019 s hodnocením +1:
950 také zatím slouží ­(byť by to chtělo novou baterku, tak originální už to má asi za sebou­) a je škoda, že to MS zabalil. Rád bych opak, ale obávám se, že už rezignoval ­(částečně asi také pod tlakem ­"expertů­" na diskuzích, kteří sice WP v životě neměli v ruce, ale papouškovali kraviny, které někde slyšeli ­- otázkou je, odkud se ty názory vzaly, že by G....?­) a zaměří se na předělání svých aplikací a integraci svých služeb pod Android ­- a že už jich má slušnou řádku.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 29.3.2019 s hodnocením -1:
Já myslím, že s tím individuem asi nemá cenu diskutovat, má svoji pokřivenou pravdu. Zda to je tím, že ten režim vůbec nezažil nebo tím, což by bylo ještě horší, ten režim aktivně podporoval ­(ve valné většině to bylo sprostým práskačstvím­) je smutné a tragické na tom je, že takoví lidé žijí mezi námi a vypouštějí takové bludy. :­-(
Komentář z 5.1.2019 s hodnocením 0:
A co myslíte, že bude ekologičtější ­- výroba elektřiny v elektrárnách, které jsou vybavené odsiřovací technologií a dalšími k zachycení prachu apod. u uhelných, u jádra či větrných nebo solárních je problémem leda tak vyhořelé palivo, nebo doprava surové ropy do rafinérií, rafinace ropy, převoz nafty tankery ­(oblíbené heslo anti­-ekologů, když mluví o automobilové dopravě a poukazují na skutečnost, že zaoceánské lodě vypouští mnohem více škodlivin než jejich plechový miláček :­-­), bohužel si neuvědomují, že nebýt nafty­/benzínu pro automobily, jistě by ubylo i desítky tankerů­) do překladišť a rozvoz cisternami na místo určení? A to je jen ­"palivo­" do vozů. Obdobně bych se mohl zeptat na topeniště na uhlí v rodinných domcích, proč takováto místa platí na ekologii stejně jako ti, co topí třeba plynem nebo elektřinou? Ale zpět k elektrovozům. Ano, zejména výroba akumulátorů a jejich likvidace z hlediska ekologie také nic moc. Nicméně tuto součástku lze opět vyrábět na ­"jednom­" místě, které lze ekologicky co nejvíce ­"zkultivovat­", stejně jako zmíněné uhelné elektrárny, a při likvidaci starých akumulátorů lze mnoho prvků recyklovat a vrátit do oběhu, což u projeté nafty­/benzínu jaksi nelze, že? Takže ještě zbývá vlastní provoz, kde elektromobil je jistě čistší, spalovací motory zamořují území plošně. Před X lety, kdy byla automobilizace minimální, to takový problém nebyl, ale nyní, kdy v rodinách jsou dvě, někdy i více, aut a vozový park, zejména u nás, je desítky let starý, to už taková sranda není a vliv na životní prostředí jistě není zanedbatelný. Takže každá snaha o snížení emisí jakýmkoliv způsobem, ať zaváděním emisních norem pro nové spalovací motory nebo podporou elektromobilů, je oprávněná. S čím souhlasím, je kladení většího důrazu na sjednocení napájecích konektorů a zaměření se na více dobíjecích stanic. A k žárovkám ­- vy je stále používáte? Je to vaše věc, ale úsporná LEDka za pár korun ­(cca 30 Kč­) mi přijde výhodnější, už jen právě kvůli tomu teplu, co obyčejné žárovky produkují. Ale Vaše věc. :­-)