reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

LG Velvet přináší 6,8" displej a Quick Charge 3+

, , aktualita
LG Velvet přináší 6,8" displej a Quick Charge 3+
Společnost LG představila nový velký smartphone Velvet, který se chlubí 6,8" displejem. Nabídne velký 4300mAh akumulátor, který lze nabíjet velmi rychle díky podpoře nové technologie Quick Charge 3+.
LG Velvet přináší 6,8" displej a Quick Charge 3+
Od společnosti LG jsme se dočkali nového telefonu LG Velvet. Ten dostává obří 6,8" displej Cinema FullVision OLED s poměrem stran 20,5:9. LG tvrdí, že díky zaobleným rohům a šířce 74,1 mm by se měl telefon snadno držet v ruce. Zajímavostí jsou stereo reproduktory, jejichž hlasitost je optimalizována systémem umělé inteligence. LG Velvet má procesor Qualcomm Snapdragon 765G s podporou 5G připojení. Díky tomuto procesoru je podporována i technologie rychlého nabíjení Quick Charge 3+. Ta má zajistit, aby nabíjení akumulátoru s kapacitou 4300 mAh přes USB-C port netrvalo celou věčnost.
 
LG Velvet
 
Telefon má 8GB paměť RAM a 128GB úložiště. Dále je tu slot pro microSD karty, které mohou mít kapacitu až 2 TB. Vzadu bude 48MPx hlavní senzor, dále tu bude fotoaparát s 8MPx rozlišením a ultra širokoúhlým objektivem, najdeme tu i 5MPx hloubkovou kamerku. Vepředu je pak fotoaparát s 16MPx rozlišením. Prodej telefonu začne v Koreji 15. května, o dostupnosti v dalších zemích zatím nebylo rozhodnuto. Vzhledem k tomu, jak telefony LG mizí z našeho trhu, se dá předpokládat, že se tu možná ani neobjeví. V prodeji bude i příslušenství s druhou obrazovkou a dotykovým perem.