Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LG V40 bude mít možná tři fotoaparáty vzadu

20.7.2018, Milan Šurkala, aktualita
LG si chystá novou vlajkovou loď V40 ThinQ, která by se mohla objevit krátce po nových iPhonech. Uniklé informace prozrazují, že bychom se mohli dočkat rovnou trojice zadních fotoaparátů a dvou předních.
Společnosti LG se sice nedaří proniknout do high-endu v povědomí uživatelů, kde kralují iPhony a modely Galaxy S nebo Note. Přesto se dále snaží a za pár měsíců by podle uniklých neoficiálních informací měl být představen nový výkonný model V40 ThinQ. Hovoří se o tom, že se představí v polovině září a do prodeje půjde začátkem října tak, aby už trochu opadla mánie kolem nových iPhonů a novinka si také zajistila trochu toho mediálního místa na slunci.
 
LG V30
 
nynější model LG V30
 
Přesné specifikace nejsou známy, objevují se jen dohady (tzv. rumors), které hovoří o přítomnosti trojice fotoaparátů na zadní straně s rozlišeními 20 MPx, 16 MPx a 13 MPx. Každý z nich bude mít jinou přepočtenou ohniskovou vzdálenost, a tedy i úhel záběru. Jeden bude extrémně širokoúhlý, druhý bude standardní a ve třetím případě by mělo jít o teleobjektiv (nevíme však ani, jak budou párovány s jednotlivými senzory).
 
Vepředu by dle neoficiálních informací měly být dva fotoaparáty pro 3D skenování hlavy. Použit by měl být OLED displej, který má tvořit více než 90 % plochy fotoaparátu. Jaká však bude skutečnost, to se patrně dozvíme za dva měsíce.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama