Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LG V20 na prvních obrázcích: dva displeje, dva zadní foťáky?

9.8.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Není žádným tajemství, že LG chystá další top model, a to nástupce modelu V10. Novinka by měla podle uniklých obrázků lákat na elegantní design, chybět by neměla ani solidní výbava a unikátní funkce, mezi nimi třeba sekundární displej.
Aktuální vlajková loď LG G5 nezaznamenala zrovna reakce, jaké si jihokorejský výrobce představoval, a bohužel tomu odpovídají i nepříliš přesvědčivé prodejní výsledky. Zájemci o high-endový smartphon z dílny LG, které model G5 nezaujal, ovšem nemusejí čekat do příštího roku na nástupce. V nejbližších týdnech by totiž měl spatřit světlo světa telefon LG V20, který můžeme označit jako druhou vlajkovou loď. A na internetu už se objevily první údajné rendery, které naznačují, že po stránce designu se novinka docela povedla.

Tělo je s největší pravděpodobností z kovu. Všimnout si můžete také sekundárního displeje, který je umístěn nad hlavním displejem. Tento prvek už se objevil u modelu V10, kde slouží k zobrazování času a dalších důležitých údajů, takže je uživatel má neustále na očích a nemusí kvůli tomu rozsvěcet velký displej. Dalším nepřehlédnutelnou vlastností je duální zadní fotoaparát, který u předchozí generace telefonu chyběl. Oproti LG V10 by naopak měl chybět duální přední fotoaparát, ale čtečka otisků prstů podle všeho zůstane na svém místě. Přístroj má údajně rozměry 159,5 x 78,1 x 7,7 mm, takže je v pase o bezmála milimetr tenčí než loňská generace.

LG V20 navíc možná nabídne už od uvedení na trh Android 7.0 Nougat, šlo by tedy o vůbec první smartphone s novou verzí operačního systému od Googlu. Jasno zatím není ani v další výbavě, ale spekuluje se o 5,7“ Quad HD displeji, procesoru Qualcomm Snapdragon 820 a 4GB RAM. K oficiálnímu představení smartphonu nejspíš dojde začátkem září.

Zdroj: Gsmarena.com
reklama