www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

LG G6 Mini se nejspíš představí veřejnosti, ale zrovna malé nebude

LG G6 Mini se nejspíš představí veřejnosti, ale zrovna malé nebude
, , aktualita
LG patrně pracuje na zmenšené variantě své nové vlajkové lodi G6. Podle prvních informací, které máme k dispozici, by mohla nabídnout velmi podobné vlastnosti jako běžné LG G6, jen v menším těle.
K oblíbeným
reklama
Trend zmenšených vlajkových lodí před několika lety téměř skončil, ale to neznamená, že se na něj někteří výrobci nemohou pokusit navázat. Americký web TechnoBuffalo přišel s informací, že na cestě je LG G6 Mini. Tato zmenšená varianta již prodávané vlajkové lodi LG G6 se objevila v interním dokumentu, který redaktorům údajně poskytl důvěryhodný zdroj. Ačkoliv se z důvodu obsahu citlivých údajů rozhodli příslušný dokument nezveřejňovat, máme k dispozici alespoň pár klíčových informací, které obsahoval.
LG G6


Pokud očekáváte opravdu malý smartphone s maximálně pětipalcovou úhlopříčkou, budete nejspíš zklamáni, neboť LG G6 Mini bude údajně vybaveno 5,4“ displejem. Jelikož však obrazovka má zabírat necelých 80 % přední plochy smartphonu, budou celkové rozměry odpovídat spíše modelům s nepatrně menším displejem. Zatímco rozlišení prozatím neznáme, poměr stran by měl zůstat na hodnotě 18:9. V tuto chvíli nevíme, zda si LG G6 Mini zachová parametry originálu, ovšem nějaké ústupky bychom očekávat měli – minimálně kapacita baterie bude jistě nižší.

Ačkoliv bude novinka patrně vycházet z LG G6, mohla by nést jiný název než G6 Mini. Je také možné, že výrobce bude tento model prodávat jen na vybraných trzích.

Zdroj: Technobuffalo.com
reklama
Nejnovější články
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Včera, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala