Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lenovo uvádí čtyři nové Moto Mods včetně gamepadu

2.6.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Čtyři nové vyměnitelné moduly výrazně zvětšují kapacitu baterie, přidávají stereo reproduktory, joysticky a další herní ovládací prvky či bezdrátové nabíjení. Podle očekávání jsou kompatibilní s loňskými i letošními smartphony Moto Z.
Tento týden představený smartphone Moto Z2 Play je kompatibilní se stejnými Moto Mods jako loňské telefony z řady Moto Z. Nabídka vyměnitelných modulů se navíc spolu s tím rozšířila o čtyři další. Pravděpodobně nejzajímavější z nich, Moto GamePad, přidá telefonu ovládací prvky usnadňující hraní mobilních her. Mimo jiné jsou k dispozici dva analogové joysticky a čtyřsměrné tlačítko. Součástí je také 1035mAh baterie, která prodlouží výdrž celého smartphonu.

 
 
Zleva: telefon Moto Z2 Play a moduly Moto TurboPower, JBL SoundBoost 2, Moto Style Shell with Wireless Charging a Moto GamePad


Pokud však uživatel nebude spokojen s výdrží telefonu, bude lepší volbou Moto TurboPower s 3490mAh baterií a rychlým nabíjením. JBL SoundBoost 2 zase přidá telefonu dvojici 3W reproduktorů, integrovaný stojánek a 1000mAh baterii. Tento modul je navíc odolný proti polití. Novinka s nejdelším názvem Moto Style Shell with Wireless Charging si klade za cíl nejen zkrášlit design smartphonu, ale také přidat bezdrátové nabíjení. Na výběr bude ze čtyř variant, které se odlišují barvou i povrchovým zpracováním.
 
 
Moto GamePad


Poslední jmenované příslušenství se bude prodávat za 40 dolarů (940 Kč bez DPH), zatímco tři další nové moduly budou stát po 80 dolarech (1 980 Kč bez DPH). Nové Moto Mods se dostanou na trh letos v létě. V průběhu roku 2017 nejspíš Lenovo oznámí ještě další nové moduly, aby dosáhlo alespoň slibovaného počtu dvanáct. Příslušenství je samozřejmě kompatibilní jak s loňskými smartphony z řady Moto Z, tak s letošními modely včetně nového Moto Z2 Play i budoucích Moto Z2.
 
 
 
Moto Style Shell with Wireless Charging
 
 
reklama