www.svetmobilne.cz
>
>
>

Láska prochází ledničkou. Samsung spustil bizarní seznamku

Láska prochází ledničkou. Samsung spustil bizarní seznamku
, , aktualita
Samsung se rozhodl podpořit prodej svých inteligentích chladniček s platformou Family Hub netradičním způsobem. Spustil seznamku „Refridgedating“, která umožňuje najít ideálního partnera podle obsahu lednice.
K oblíbeným
reklama
Aplikace Tinder, kde si protějšek vybíráte především podle vzhledu, získala mezi uživateli velikou oblibu. Samsung je ovšem toho názoru, že láska prochází žaludkem, nebo ještě přesněji ledničkou. Spustil proto svou vlastní seznamku „Refridgedating“, kde se uživatelé neseznamují na základě běžných portrétů, ale fotek vnitřní části své chladničky. Do svého profilů si totiž může uživatel napsat kde co, ale obsah ledničky možná zvládne o dané osobě vypovědět mnohem více. Ať už se jedná o samotné stravovací návyky, ale třeba také další vlastnosti podle uspořádání potravin a jejich čerstvosti. Kromě fotky lednice může uživatel vidět jméno, věk a město pobytu svého protějšku.
 
 
„Ledničková seznamka“ funguje podobně jako Tinder
 
Samsung novou službu spustil nedlouho před dnem sv. Valentýna, hlavním účelem netradiční seznamky je ovšem propagace své chytré chladničky Family Hub vybavené obrovským dotykovým displejem. Na tomto displeji lze vytvářet nákupní seznamy, sdílet poznámky s dalšími členy rodiny, ovládat ostatní chytré spotřebiče v domácnosti nebo dokonce přehrávat videa. Ano, na ledničce si můžete dokonce streamovat obsah ze svého televizoru Samsung. Na displeji se ovšem lze podívat také na obsah chladničky, aniž byste museli otevírat dveře a plýtvat tak elektrickou energií. To je možné díky kameře, která snímá interiér spotřebiče. A právě tuto kameru využívá seznamka „Refridgedating“.
 

Samsung Family Hub jsou moderní lednice, ale jejich cena šplhá ke 100 tisícům korun
 
Zapojit se ovšem můžete i v případě, že nemáte drahou ledničku Samsung Family Hub. Stačí do seznamky odeslat pořízenou třeba svým mobilním telefonem. Není jasné, nakolik jihokorejská společnost zamýšlí svou novou službu jako seriózní projekt a nakolik jen jako vtípek k propagaci svých chytrých domácích spotřebičů. Zapojit se ovšem můžete také, ať už jen ze srandy nebo k nalezení svého ideálního protějšku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vivo láká na 120W nabíjení, 100 % kapacity za 13 minut Vivo láká na 120W nabíjení, 100 % kapacity za 13 minut
Čínský výrobce telefonů Vivo u nás sice nepatří mezi nejznámější, ale možná se trochu více zviditelní konceptem extrémně rychlého 120W nabíjení Super FlashCharge. Akumulátor má nabít za pouhých 13 minut.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Irsko chce zakázat prodej spalovacích aut od roku 2030 Irsko chce zakázat prodej spalovacích aut od roku 2030
Irsko se přidává ke státům, které by chtěly co nejrychleji odklidil auta se spalovacími motory ze silnic. Od roku 2030 by se dle nového návrhu neměla prodávat a o pár let později jim nechtějí ani potvrdit technickou.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Autonomní auta Volvo využijí HW od Nvidie Autonomní auta Volvo využijí HW od Nvidie
Pro fungování autonomních aut je potřeba mít spoustu senzorů a výkonný hardware, který tyto vstupy dokáže rychle zpracovat. Automobilka Volvo nyní oznamuje, že k tomu bude využívat platformu Nvidia Drive.
20.6.2019, aktualita, Milan Šurkala