www.svetmobilne.cz
>
>
>

Láska prochází ledničkou. Samsung spustil bizarní seznamku

Láska prochází ledničkou. Samsung spustil bizarní seznamku
, , aktualita
Samsung se rozhodl podpořit prodej svých inteligentích chladniček s platformou Family Hub netradičním způsobem. Spustil seznamku „Refridgedating“, která umožňuje najít ideálního partnera podle obsahu lednice.
reklama
Aplikace Tinder, kde si protějšek vybíráte především podle vzhledu, získala mezi uživateli velikou oblibu. Samsung je ovšem toho názoru, že láska prochází žaludkem, nebo ještě přesněji ledničkou. Spustil proto svou vlastní seznamku „Refridgedating“, kde se uživatelé neseznamují na základě běžných portrétů, ale fotek vnitřní části své chladničky. Do svého profilů si totiž může uživatel napsat kde co, ale obsah ledničky možná zvládne o dané osobě vypovědět mnohem více. Ať už se jedná o samotné stravovací návyky, ale třeba také další vlastnosti podle uspořádání potravin a jejich čerstvosti. Kromě fotky lednice může uživatel vidět jméno, věk a město pobytu svého protějšku.
 
 
„Ledničková seznamka“ funguje podobně jako Tinder
 
Samsung novou službu spustil nedlouho před dnem sv. Valentýna, hlavním účelem netradiční seznamky je ovšem propagace své chytré chladničky Family Hub vybavené obrovským dotykovým displejem. Na tomto displeji lze vytvářet nákupní seznamy, sdílet poznámky s dalšími členy rodiny, ovládat ostatní chytré spotřebiče v domácnosti nebo dokonce přehrávat videa. Ano, na ledničce si můžete dokonce streamovat obsah ze svého televizoru Samsung. Na displeji se ovšem lze podívat také na obsah chladničky, aniž byste museli otevírat dveře a plýtvat tak elektrickou energií. To je možné díky kameře, která snímá interiér spotřebiče. A právě tuto kameru využívá seznamka „Refridgedating“.
 

Samsung Family Hub jsou moderní lednice, ale jejich cena šplhá ke 100 tisícům korun
 
Zapojit se ovšem můžete i v případě, že nemáte drahou ledničku Samsung Family Hub. Stačí do seznamky odeslat pořízenou třeba svým mobilním telefonem. Není jasné, nakolik jihokorejská společnost zamýšlí svou novou službu jako seriózní projekt a nakolik jen jako vtípek k propagaci svých chytrých domácích spotřebičů. Zapojit se ovšem můžete také, ať už jen ze srandy nebo k nalezení svého ideálního protějšku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik