www.svetmobilne.cz
>
>
>

Láska prochází ledničkou. Samsung spustil bizarní seznamku

Láska prochází ledničkou. Samsung spustil bizarní seznamku
, , aktualita
Samsung se rozhodl podpořit prodej svých inteligentích chladniček s platformou Family Hub netradičním způsobem. Spustil seznamku „Refridgedating“, která umožňuje najít ideálního partnera podle obsahu lednice.
K oblíbeným
reklama
Aplikace Tinder, kde si protějšek vybíráte především podle vzhledu, získala mezi uživateli velikou oblibu. Samsung je ovšem toho názoru, že láska prochází žaludkem, nebo ještě přesněji ledničkou. Spustil proto svou vlastní seznamku „Refridgedating“, kde se uživatelé neseznamují na základě běžných portrétů, ale fotek vnitřní části své chladničky. Do svého profilů si totiž může uživatel napsat kde co, ale obsah ledničky možná zvládne o dané osobě vypovědět mnohem více. Ať už se jedná o samotné stravovací návyky, ale třeba také další vlastnosti podle uspořádání potravin a jejich čerstvosti. Kromě fotky lednice může uživatel vidět jméno, věk a město pobytu svého protějšku.
 
 
„Ledničková seznamka“ funguje podobně jako Tinder
 
Samsung novou službu spustil nedlouho před dnem sv. Valentýna, hlavním účelem netradiční seznamky je ovšem propagace své chytré chladničky Family Hub vybavené obrovským dotykovým displejem. Na tomto displeji lze vytvářet nákupní seznamy, sdílet poznámky s dalšími členy rodiny, ovládat ostatní chytré spotřebiče v domácnosti nebo dokonce přehrávat videa. Ano, na ledničce si můžete dokonce streamovat obsah ze svého televizoru Samsung. Na displeji se ovšem lze podívat také na obsah chladničky, aniž byste museli otevírat dveře a plýtvat tak elektrickou energií. To je možné díky kameře, která snímá interiér spotřebiče. A právě tuto kameru využívá seznamka „Refridgedating“.
 

Samsung Family Hub jsou moderní lednice, ale jejich cena šplhá ke 100 tisícům korun
 
Zapojit se ovšem můžete i v případě, že nemáte drahou ledničku Samsung Family Hub. Stačí do seznamky odeslat pořízenou třeba svým mobilním telefonem. Není jasné, nakolik jihokorejská společnost zamýšlí svou novou službu jako seriózní projekt a nakolik jen jako vtípek k propagaci svých chytrých domácích spotřebičů. Zapojit se ovšem můžete také, ať už jen ze srandy nebo k nalezení svého ideálního protějšku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Honor měl v Německu ztratit prototyp, nálezci nabízí odměnu Honor měl v Německu ztratit prototyp, nálezci nabízí odměnu
Zaměstnanec společnosti Honor měl při své cestě vlakem ztratit prototyp dosud nepředstaveného smartphonu, nejspíš Honoru 20. Poctivému nálezci nabízí slušnou sumu peněz, ale vyvstává otázka, zda to celé není jen marketingový tah.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Chrome pro Android získává režim Lite, nahrazuje Spořič dat Chrome pro Android získává režim Lite, nahrazuje Spořič dat
Google nahrazuje ve svém mobilním prohlížeči Chrome funkci Spořič dat novým režimem Lite, který se nyní objevil ve verzi pro Android. A nejedná se pouze o změnu názvu, kromě nižší spotřeby dat by měl přispět třeba k rychlejšímu načítání stránek.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Muskovi to opět nevyšlo, Tesla je znovu ve ztrátě Muskovi to opět nevyšlo, Tesla je znovu ve ztrátě
Všichni víme, že splnění slibů Elona Muska na sebe obvykle nechává déle čekat. Jak ukázaly včera zveřejněné finanční výsledky Tesly, o trvalé ziskové společnosti to platí také. Po několika úspěších tu máme opět ztrátu. A ne malou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů