www.svetmobilne.cz
>
>

Lamborghini není nejlepší prostředek k opékání masa, zjistili v Číně

Lamborghini není nejlepší prostředek k opékání masa, zjistili v Číně
, , aktualita
Většina lidí ví, že vytáčení motorům při stání jim moc nesvědčí, obzvláště jde-li o supersporty. Nejedno sportovní auto už přitom shořelo. Přesto pár lidí nenapadlo nic lepšího, než si pomocí Lamborghini grilovat maso. Nedopadlo to dobře.
K oblíbeným
reklama
Některé životní lekce mohou přijít velmi draho. Přesvědčili se o tom v Číně, kde dostali potrhlý nápad si na plamenech z výfuku Lamborghini Aventador opékat maso. V podzemní garáži totiž vzali nastartované auto, napíchli kus masa a vytáčením motoru probudili k životu netradiční grilovací stroj. Jenže také dobře víme, že vytáčení motoru u stojícího nebo velmi pomalu jedoucího auta může vést k různým problémům s chlazením.
 
 
Kvůli "frajeření", kdy majitelé supersportů dávali na odiv své auto a burácením motoru poutali pozornost okolí, zahořel už nejeden vůz. A něco podobného se stalo i tady. To, co bylo nejprve legrací, jí rychle být přestalo, když se z vozu začala valit šedivá oblaka. Plameny se sice neobjevily, ale podlahu garáže pak zavalila uniklá chladicí kapalina (vypadá to na prasknutí nádržky s chladicí kapalinou). Nebylo by levnější koupit si normální gril?
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář