www.svetmobilne.cz
>
>

Lamborghini není nejlepší prostředek k opékání masa, zjistili v Číně

Lamborghini není nejlepší prostředek k opékání masa, zjistili v Číně
, , aktualita
Většina lidí ví, že vytáčení motorům při stání jim moc nesvědčí, obzvláště jde-li o supersporty. Nejedno sportovní auto už přitom shořelo. Přesto pár lidí nenapadlo nic lepšího, než si pomocí Lamborghini grilovat maso. Nedopadlo to dobře.
K oblíbeným
reklama
Některé životní lekce mohou přijít velmi draho. Přesvědčili se o tom v Číně, kde dostali potrhlý nápad si na plamenech z výfuku Lamborghini Aventador opékat maso. V podzemní garáži totiž vzali nastartované auto, napíchli kus masa a vytáčením motoru probudili k životu netradiční grilovací stroj. Jenže také dobře víme, že vytáčení motoru u stojícího nebo velmi pomalu jedoucího auta může vést k různým problémům s chlazením.
 
 
Kvůli "frajeření", kdy majitelé supersportů dávali na odiv své auto a burácením motoru poutali pozornost okolí, zahořel už nejeden vůz. A něco podobného se stalo i tady. To, co bylo nejprve legrací, jí rychle být přestalo, když se z vozu začala valit šedivá oblaka. Plameny se sice neobjevily, ale podlahu garáže pak zavalila uniklá chladicí kapalina (vypadá to na prasknutí nádržky s chladicí kapalinou). Nebylo by levnější koupit si normální gril?
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem
Honda ukončuje prodej dalšího svého vozu na alternativní paliva. Tentokrát je to model Clarity s vodíkovým pohonem. Prodeje byly velmi nízké a firma se chce soustředit především na elektromobily. Paradoxní, že elektrická verze Clarity byla první odepsanou.
17.6.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK
Porsche uvedlo nový model 991 GT3 Touring, která je o trochu civilnější variantou klasické GT3. Přichází tak o obrovské křídlo a dostává i možnost mít 6stupňový manuál. Můžeme se těšit na výkon až 375 kW.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Trh s tablety výrazně roste, dominuje mu základní Apple iPad Trh s tablety výrazně roste, dominuje mu základní Apple iPad
Trh s tablety už nějakou dobu roste a podle firmy Counterpoint se daří zejména iPadům od společnosti Apple. Ty totiž významně navýšily svůj tržní podíl a jedničkou je pak základní varianta, iPad 8. generace.
15.6.2021, aktualita, Milan Šurkala