www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Konvertibl Dell Latitude 7400 dostává senzor vzdálenosti

Konvertibl Dell Latitude 7400 dostává senzor vzdálenosti
, , aktualita
Dell představil novou generaci konvertiblů Latitude 7400 s funkcí ExpressSign-In. Ta kombinuje senzor vzdálenosti a Windows Hello pro velmi rychlé pohodlné přihlašování. Má také odolné sklo Gorilla Glass 5.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti Dell jsme se dočkali nového konvertiblu Latitude 7400. Tento notebook, který může být otočením displeje konvertován na tablet, je vybavován procesory Intel 8. generace WhiskeyLake-U. Podle verze může dostat nanejvýš 16 GB LPDDR3-2133 paměti a o grafiku se stará integrovaný čip Intel HD Graphics 620. Největší zajímavostí je ale technologie ExpressSign-In. Ta přináší senzor vzdálenosti a technologii Windows Hello. Pokud notebook detekuje, že jste se od počítače vzdálili, sám se uzamkne, což zvýší bezpečnost a šetří tím i baterii. Jakmile detekuje někoho před obrazovkou, automaticky spustí přihlašování pomocí Windows Hello, tedy na základě rozpoznání tváře.
 
Dell Latitude 7400
 
Latitude 7400 je vybaven 14" displejem s Full HD rozlišením (1920×1080 pixelů), který je kryt odolným sklem Gorilla Glass 5. O úložiště se tu postará 256GB až maximálně 1TB PCIe NVMe SSD disk, nicméně během léta by se měly objevit i verze s kapacitou 2 TB. Pokud jde o konektivitu, můžete zde mít dokonce i Snapdragon X20 Cat 16 Gigabit LTE modem,  Standardem je pochopitelně Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2 nebo 5.0. Nechybí 2 USB 3.1 porty, 2 Thunderbolt 3 porty, čtečka SD karet i otisků prstů, nechybí dokonce ani čtečka ID karet (FIPS 201). Dále je tu grafický výstup pomocí Display Portu.
 
Dell Latitude 7400
 
K dispozici lze mít 52Wh nebo 78Wh baterii, kde ta větší má notebooku zajistit až 24hodinovou výdrž, Díky rychlému nabíjení ExpressCharge se má za hodinu nabít na 80 %. Rozměry notebooku činí 320×200×8,57 až 15 mm a váží 1,36 kg. Prodej začne v březnu za cenu $1600, dostupnost u nás ale zatím nebyla ohlášena.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster
Automobilka Tesla v letošním lednu ukončila svůj provizní systém, protože byl příliš drahý. Teď se to ale mění a uvádí novou variantu. Za doporučení lze získat nabíjení zdarma, Model Y i nový Roadster.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos
Motorola údajně připravuje první smartphone, ve kterém použije procesor Exynos od konkurenčního Samsungu. Půjde o zajímavý model střední třídy vybavený 48MPx fotoaparátem umístěním v „průstřelu“ displeje.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik