www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Konvertibl Dell Latitude 7400 dostává senzor vzdálenosti

Konvertibl Dell Latitude 7400 dostává senzor vzdálenosti
, , aktualita
Dell představil novou generaci konvertiblů Latitude 7400 s funkcí ExpressSign-In. Ta kombinuje senzor vzdálenosti a Windows Hello pro velmi rychlé pohodlné přihlašování. Má také odolné sklo Gorilla Glass 5.
reklama
Od společnosti Dell jsme se dočkali nového konvertiblu Latitude 7400. Tento notebook, který může být otočením displeje konvertován na tablet, je vybavován procesory Intel 8. generace WhiskeyLake-U. Podle verze může dostat nanejvýš 16 GB LPDDR3-2133 paměti a o grafiku se stará integrovaný čip Intel HD Graphics 620. Největší zajímavostí je ale technologie ExpressSign-In. Ta přináší senzor vzdálenosti a technologii Windows Hello. Pokud notebook detekuje, že jste se od počítače vzdálili, sám se uzamkne, což zvýší bezpečnost a šetří tím i baterii. Jakmile detekuje někoho před obrazovkou, automaticky spustí přihlašování pomocí Windows Hello, tedy na základě rozpoznání tváře.
 
Dell Latitude 7400
 
Latitude 7400 je vybaven 14" displejem s Full HD rozlišením (1920×1080 pixelů), který je kryt odolným sklem Gorilla Glass 5. O úložiště se tu postará 256GB až maximálně 1TB PCIe NVMe SSD disk, nicméně během léta by se měly objevit i verze s kapacitou 2 TB. Pokud jde o konektivitu, můžete zde mít dokonce i Snapdragon X20 Cat 16 Gigabit LTE modem,  Standardem je pochopitelně Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2 nebo 5.0. Nechybí 2 USB 3.1 porty, 2 Thunderbolt 3 porty, čtečka SD karet i otisků prstů, nechybí dokonce ani čtečka ID karet (FIPS 201). Dále je tu grafický výstup pomocí Display Portu.
 
Dell Latitude 7400
 
K dispozici lze mít 52Wh nebo 78Wh baterii, kde ta větší má notebooku zajistit až 24hodinovou výdrž, Díky rychlému nabíjení ExpressCharge se má za hodinu nabít na 80 %. Rozměry notebooku činí 320×200×8,57 až 15 mm a váží 1,36 kg. Prodej začne v březnu za cenu $1600, dostupnost u nás ale zatím nebyla ohlášena.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala