Podle serveru SEmania se však její čas pomalu nachýlil a během několika dní bude zrušena. Důvodů je několik, kromě vysokých nákladů je to prý i horší spolupráce mezi provozovatelem prodejny, společností Setos, a oficiálním zastoupením společnosti Sony Ericsson v České republice.
V každém případě je to pro uživatele škoda a bezesporu dobrá konkurenční výhoda pro značky Samsung, Nokia a dalších, které značkové prodejny budou mít i nadále.
Konec značkové Sony Ericsson prodejny v pražském Palladiu
, Pavel Koza, aktualita

Značková prodejna Sony Ericssonu v pražském nákupním centru Palladium byla před několika lety první značkovou prodejnou této značky ve střední Evropě, kde si příznivci SE mohli bez problémů prohlédnout, osahat a případně zakoupit velkou část dostupných mobilních zařízení či příslušenství.
