www.svetmobilne.cz
>
>
>

Kingston uvádí nabíječku a bezdrátovou čtečku v jednom

Kingston uvádí nabíječku a bezdrátovou čtečku v jednom
, , aktualita
Společnost Kingston si připravila zařízení označené jako bezdrátová čtečka a nabíječka pro mobilní zařízení s iOS a Androidem. Jedná se tak o MobileLite Wireless pro streamování multimédií z připojených paměťových zařízení a dobíjení.
K oblíbeným
reklama
Na Kingston MobileLite Wireless tedy můžeme napojit USB flash disk nebo do něj vložit karty SD/SDHC či SDXC a streamovat na nich uloženou hudbu, filmy, fotografie a přenášet dokumenty a další data pomocí vestavěného rozhraní Wi-Fi 802.11g/n. Jedná se tedy v podstatě o takový malý mobilní datový server vybavený vlastní 3,7V baterií Li-Pol s kapacitou 1800 mAh, která má na jedno nabití vydržet cca 5 hodin práce. Ta může být rovněž využita jako záloha pro dobití baterie vašeho telefonu.MobileLite Wireless dokáže streamovat data k až třem uživatelům najednou, přičemž buď přímo nebo přes router, takže budeme moci být zároveň napojeni na Internet právě přes Wi-Fi. Příslušná aplikace pro využití všech nabízených funkcí je nyní k dispozici pro iOS a zanedlouho bude následovat verze i pro Android i Kindle Fire. Operační systémy Windows Phone OS, Windows PC a Mac OS se dočkají později.


Doporučená cena tohoto zařízení je 70 USD a na trhu ve Spojených státech už je k dispozici, přičemž na další trhy dorazí později. Záruka od výrobce je jednoletá a zahrnuje technickou podporu zdarma.

Zdroj: X-bit labs


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung DeX končí s Linuxem, na Androidu 10 už nebude Samsung DeX končí s Linuxem, na Androidu 10 už nebude
Samsung DeX umožňuje uživatelům rozjet v podstatě klasické PC pomocí telefonu. Stačí příslušná konzole nebo kabel, potřebné periferie a máme tu počítač. Od Androidu 10 už ale nebude podporován Linux.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 trápí nepříliš bezpečné odemykání tváří Google Pixel 4 trápí nepříliš bezpečné odemykání tváří
Nové telefony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL se chlubí tím, že mají odemykání pomocí rozpoznání tváře a už nemají čtečku otisků prstů. Jak se ale ukazuje, řešení ani zdaleka nedosahuje kvalit toho od Applu a telefon může nepovolaná osoba docela snadno odemknout.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Už 50 % iPhonů používá nejnovější iOS 13 Už 50 % iPhonů používá nejnovější iOS 13
Rychlost upgradu telefonů iPhone na nový operační systém iOS 13 je opravdu velmi rychlá. Má jej nainstalovaný už 50 % všech uživatelů, o čemž si konkurenční Android může jen nechat zdát. Nový iPadOS pro iPady je na tom ale o trochu hůře.
20.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky
Volvo se chce stát jakousi evropskou Teslou a být prémiovou značkou vyrábějící elektromobily. Vedle značné hybridizace portfolia to má být i uvádění nových typů elektromobilů a prvním z nich je SUV XC40 Recharge.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře