www.svetmobilne.cz
>
>
>

Kingston MobileLite Wireless G2 pro streamování médií

Kingston MobileLite Wireless G2 pro streamování médií
, , aktualita
Kingston přichází s druhou generací zařízení MobileLite Wireless G2 pro streamování médií. Díky velké vestavěné baterii dokáže i nabíjet smartphone nebo tablet. Wi-Fi modul pak dokáže přinést funkci bezdrátového routeru.
K oblíbeným
reklama
V nabídce společnosti Kingston se objevuje druhá generace zařízení MobileLite Wireless G2. To umožňuje streamovat zvuk, video, fotografie a jiné dokumenty z USB flash disků nebo paměťových karet SD, SDHC a SDXC včetně jejich micro verzí (pomocí adaptéru, který je součásti dodávky). Díky podpoře 3G USB modemu umožňuje připojení k internetu, totéž je možné provést pomocí RJ-45 (Ethernet) konektoru. Wi-Fi modul (802.11g/n) pak umožňuje z tohoto zařízení vytvořit bezdrátový Wi-Fi router.

Kingston MobileLite Wireless G2

Vestavěná baterie s napětím 3,8 V má kapacitu 4640 mAh, díky čemuž zvládne běžný smartphone dvakrát nabít nebo být v chodu po dobu 13 hodin. Aplikace MobileLite Wireless bude k dispozici pro Android na Google Play, pro iOS na Apple App Store a bude i verze pro Kindle Fire. Rozměry jsou 129,14×79,09×19,28 mm, hmotnost činí 171 gramů. MobileLite Wireless G2 se začne prodávat koncem června.

Kingston MobileLite Wireless G2 s paměťovou kartou

Kingston MobileLite Wireless G2 jako nabíječka

Zdroj: TZ Kingston
reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
16.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala