www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Keynote Applu potvrzena na 10. září, čekáme iPhony 11

Keynote Applu potvrzena na 10. září, čekáme iPhony 11
, , aktualita
Už jen něco málo přes týden nás dělí od další keynote společnosti Apple. Bude se konat 10. září a očekáváme zde především novou generaci telefonů iPhone 11. Nemělo by se ale zapomenout ani na nové chytré hodinky Apple Watch 5.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple už rozeslala pozvánky na svou další keynote. Ta se bude konat 10. září 2019 v 10 hodin ráno pacifického času (19 hodin našeho času). Ta by se už tradičně měla konat v Steve Jobs Theatre. V podstatě jistotou je představení nové generace iPhonů. Zatím to vypadá, že by měly nést jména iPhone 11 (2019), iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Podle všeho mají mít nový čip A13 Bionic, verze Pro by si měly polepšit rovnou na tři 12MPx fotoaparáty (širokoúhlý se 120° záběrem, standardní a 2× teleobjektiv). Standardní iPhone 11 by se měl spokojit s dvojicí fotoaparátů, chybět zde bude širokoúhlá verze. Portrétní režim má u Pro verzí využívat informací ze všech tří fotoaparátů. Základní verze má dostat novou 10MPx selfie kamerku (z nynějších verzí XS). Pro kvalitnější video tu má být více reproduktorů, vylepšení se má dočkat také Face ID, které má přinést možnost odemykání telefonu i z větších úhlů.
 
Apple logo
 
Mělo by se dostat i na nové chytré hodinky Apple Watch 5. Dostanou nový watchOS 6, patrně i lepší procesor a trochu větší výdrž. Nový systém by měl umožnit zabudování vlastního App Store do hodinek. Zatím není jasné, zda se zde objeví i nové iPady, o nichž se hovoří také ve spojitosti s další říjnovou akcí. Je tak možné, že se tu objeví jen základní iPad (2019), jehož displej by si měl polepšit z 9,7" na 10,2". Na říjen by pak mohly připadnout aktualizované iPady Pro a nový 16" MacBook.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED
Apple představil novou generaci tabletů iPad Pro. Z již tak hodně svižných tabletů se staly ještě větší rychlíci díky procesoru Apple M1. Máme zde minimálně 8 GB RAM, USB 4 s podporou Thunderboltu a větší verze má i displej s mini-LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
19.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře