Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Keynote Applu potvrzena na 10. září, čekáme iPhony 11

2.9.2019, Milan Šurkala, aktualita
Už jen něco málo přes týden nás dělí od další keynote společnosti Apple. Bude se konat 10. září a očekáváme zde především novou generaci telefonů iPhone 11. Nemělo by se ale zapomenout ani na nové chytré hodinky Apple Watch 5.
Společnost Apple už rozeslala pozvánky na svou další keynote. Ta se bude konat 10. září 2019 v 10 hodin ráno pacifického času (19 hodin našeho času). Ta by se už tradičně měla konat v Steve Jobs Theatre. V podstatě jistotou je představení nové generace iPhonů. Zatím to vypadá, že by měly nést jména iPhone 11 (2019), iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Podle všeho mají mít nový čip A13 Bionic, verze Pro by si měly polepšit rovnou na tři 12MPx fotoaparáty (širokoúhlý se 120° záběrem, standardní a 2× teleobjektiv). Standardní iPhone 11 by se měl spokojit s dvojicí fotoaparátů, chybět zde bude širokoúhlá verze. Portrétní režim má u Pro verzí využívat informací ze všech tří fotoaparátů. Základní verze má dostat novou 10MPx selfie kamerku (z nynějších verzí XS). Pro kvalitnější video tu má být více reproduktorů, vylepšení se má dočkat také Face ID, které má přinést možnost odemykání telefonu i z větších úhlů.
 
Apple logo
 
Mělo by se dostat i na nové chytré hodinky Apple Watch 5. Dostanou nový watchOS 6, patrně i lepší procesor a trochu větší výdrž. Nový systém by měl umožnit zabudování vlastního App Store do hodinek. Zatím není jasné, zda se zde objeví i nové iPady, o nichž se hovoří také ve spojitosti s další říjnovou akcí. Je tak možné, že se tu objeví jen základní iPad (2019), jehož displej by si měl polepšit z 9,7" na 10,2". Na říjen by pak mohly připadnout aktualizované iPady Pro a nový 16" MacBook.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama