www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi

Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
, , aktualita
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
K oblíbeným
reklama
Poslední verze operačního systému iOS 14.5 přinesla jednu významnou změnu. Aplikace musí uživatele žádat o svolení ke sledování např. pro lepší cílení reklam. Obrovský problém s tímto má zejména Facebook a jeho aplikace. Sociální síť se bojí, že kvůli zabránění sledování nebude moci dobře cílit reklamy a výrazně tak padnou jeho příjmy i příjmy dalších vývojářů používajících jeho reklamní systém. A jak napovídá poslední výzkum od Flurry Analytics, svolení ke sledování opravdu není mezi uživateli příliš populární.
 
Apple iOS 14
 
Celosvětově sledování povolilo jen 13 % uživatelů iOS 14.5 a novějších, v USA to pak bylo jen pouhých 5 % lidí. Dalším sledovaným parametrem bylo i to, kolik uživatelů rovnou zakázalo, aby se jich aplikace vůbec ptaly na to, zda je možno povolit sledování. Celosvětově tak učinilo 5 % lidí, v USA jsou pak 3 % uživatelů.
 
Zdroj: flurry.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem
Honda ukončuje prodej dalšího svého vozu na alternativní paliva. Tentokrát je to model Clarity s vodíkovým pohonem. Prodeje byly velmi nízké a firma se chce soustředit především na elektromobily. Paradoxní, že elektrická verze Clarity byla první odepsanou.
17.6.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK
Porsche uvedlo nový model 991 GT3 Touring, která je o trochu civilnější variantou klasické GT3. Přichází tak o obrovské křídlo a dostává i možnost mít 6stupňový manuál. Můžeme se těšit na výkon až 375 kW.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Trh s tablety výrazně roste, dominuje mu základní Apple iPad Trh s tablety výrazně roste, dominuje mu základní Apple iPad
Trh s tablety už nějakou dobu roste a podle firmy Counterpoint se daří zejména iPadům od společnosti Apple. Ty totiž významně navýšily svůj tržní podíl a jedničkou je pak základní varianta, iPad 8. generace.
15.6.2021, aktualita, Milan Šurkala