www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi

Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
, , aktualita
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
K oblíbeným
reklama
Poslední verze operačního systému iOS 14.5 přinesla jednu významnou změnu. Aplikace musí uživatele žádat o svolení ke sledování např. pro lepší cílení reklam. Obrovský problém s tímto má zejména Facebook a jeho aplikace. Sociální síť se bojí, že kvůli zabránění sledování nebude moci dobře cílit reklamy a výrazně tak padnou jeho příjmy i příjmy dalších vývojářů používajících jeho reklamní systém. A jak napovídá poslední výzkum od Flurry Analytics, svolení ke sledování opravdu není mezi uživateli příliš populární.
 
Apple iOS 14
 
Celosvětově sledování povolilo jen 13 % uživatelů iOS 14.5 a novějších, v USA to pak bylo jen pouhých 5 % lidí. Dalším sledovaným parametrem bylo i to, kolik uživatelů rovnou zakázalo, aby se jich aplikace vůbec ptaly na to, zda je možno povolit sledování. Celosvětově tak učinilo 5 % lidí, v USA jsou pak 3 % uživatelů.
 
Zdroj: flurry.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí
Automobilka Tesla chce změnit svou strategii. Honění prodejních čísel ke konci čtvrtletí k ničemu nevede a jen zbytečně zvyšuje náklady. Elon Musk tak kdysi používané řešení začíná nyní zatracovat.
30.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu
Společnosti NIO a Shell uzavřely strategické partnerství. Díky němu budou k dispozici výměnné stanice NIO Power Swap i na vybraných čerpacích stanicích společnosti Shell. Půjde i o nabíječky akumulátorů.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR
Síť rychlonabíječek elektromobilů Ionity bude v budoucnu výrazně rozšířena. Společnost chce v Evropě investovat 700 milionů EUR do výstavby dalších a počet nabíjecích stojanů do roku 2025 dostat na čtyřnásobek dnešního stavu.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu
Vědci hledají různé způsoby, jak udělat budoucí dopravu ekologičtější. Velkým otazníkem je letecká doprava, kde to vypadá na výrobu umělého paliva. Na univerzitě ETH v Curychu vyvinuli systém, který ho vytvoří ze vzduchu.
26.11.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů