www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi

Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
, , aktualita
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
K oblíbeným
reklama
Poslední verze operačního systému iOS 14.5 přinesla jednu významnou změnu. Aplikace musí uživatele žádat o svolení ke sledování např. pro lepší cílení reklam. Obrovský problém s tímto má zejména Facebook a jeho aplikace. Sociální síť se bojí, že kvůli zabránění sledování nebude moci dobře cílit reklamy a výrazně tak padnou jeho příjmy i příjmy dalších vývojářů používajících jeho reklamní systém. A jak napovídá poslední výzkum od Flurry Analytics, svolení ke sledování opravdu není mezi uživateli příliš populární.
 
Apple iOS 14
 
Celosvětově sledování povolilo jen 13 % uživatelů iOS 14.5 a novějších, v USA to pak bylo jen pouhých 5 % lidí. Dalším sledovaným parametrem bylo i to, kolik uživatelů rovnou zakázalo, aby se jich aplikace vůbec ptaly na to, zda je možno povolit sledování. Celosvětově tak učinilo 5 % lidí, v USA jsou pak 3 % uživatelů.
 
Zdroj: flurry.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro
Xiaomi představilo nové telefony 11T a 11T Pro. Oba mají velký 6,67" displej AMOLED a fotoaparát s rozlišením 108 MPx. V případě verze Pro se můžete těšit až na 120W nabíjení, ale ani 11T v tomto rozhodně není žádný lenoch.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini: moderní design, vysoký výkon a 8,3" displej Apple iPad mini: moderní design, vysoký výkon a 8,3" displej
Malý tablet Apple iPad mini se dočkal výrazné inovace. Získal modernější design s tenčími rámečky známými z modelů iPad Air a iPad Pro, lehce se zvětšil displej, má také nový výkonnější procesor A15 Bionic.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 13 začíná na 128 GB a je levnější Apple iPhone 13 začíná na 128 GB a je levnější
Další novinkou z dílen Applu představenou na včerejší keynote jsou telefony iPhone 13 a iPhone 13 mini. Ty mají dva fotoaparáty, hlavní byl znatelně vylepšen. Základní verze nyní začíná na 128GB kapacitě.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení Apple Watch 7: menší rámečky, vyšší odolnost i nové režimy cvičení
Apple uvádí nové chytré hodinky Watch 7. Ty dostávají menší rámečky a díky tomu i větší plochu displeje. Zlepšila se také míra odolnosti, některé režimy cvičení byly vylepšeny a také se i rychleji nabíjí.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Porsche začne vyrábět syntetické palivo eFuel v Chile Porsche začne vyrábět syntetické palivo eFuel v Chile
Přestože Porsche plánuje značnou elektrifikaci svého výrobního portfolia, pracuje také na technologii syntetických paliv. Ta by chtěla už brzy začít vyrábět v Chile a emisně má jít o překvapivě dobrou metodu.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář