www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD

Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD
, , aktualita
České dráhy spustily nový portál Vlakem na výlet, který zahrnuje i mobilní aplikaci pro Android a iOS. Obsahuje bohatou databázi výletů po ČR, které lze filtrovat podle regionu nebo cílové skupiny. Zajímavostí jsou interaktivní výlety nejen pro děti.
K oblíbeným
reklama
Až nezvykle teplé počasí posledních dnů je jako stvořené k jarním výletům. Pokud se vám zachtělo objevovat krásy naší vlasti, můžete k dopravě využít železnici.  A právě v takovém případě může být skvělým pomocníkem nový portál Vlakem na výlet, který nedávno spustily České dráhy. A jako fanoušky smartphonů nás bude zajímat hlavně stejnojmenná mobilní aplikace. V databází se nyní nachází více než 600 tipů z celé České republiky, které můžete filtrovat podle regionů nebo podle cílové skupiny. Na své si tak přijdou rodiny s dětmi, mladí lidé, turisté, fnebo třeba gurmáni, kteří mají výlet spojeným s netradičními gastronomickými zážitky. Fandové železnice zase ocení termíny historických jízd, zajímavá muzea nebo romantické tratě.
 
 
 
V neposlední řadě můžete vyhledávat podle data výletu, takže vám neunikne žádná zajímavá akce, která je dobře dostupná vlakem. Po otevření výletu uvidíte jeho popis, fotografie a základní informace, jako je obtížnost, délka nebo časová náročnost. Nechybí mapa výletu, výškový profil trasy nebo hodnocení uživatelů, kteří výlet absolvovali před vámi. Pomocí vyhledávače si potom rovnou můžete najít vlakové spojení. Pokud po železnici cestujete častěji, můžete za absolvování výletů sbírat ČD Body, které následně vyměníte za jízdenky na vlak nebo jiné bonusy.
 
Aplikace funguje také jako interaktivní průvodce, který vám ukáže trasu na mapě a bude vám poskytovat informace o jednotlivých stanovištích. Proto si jednotlivé výlety můžete stáhnout do telefonu ještě než vyrazíte, aby aplikace fungovala i na místech s horším pokrytím signálu. Vyřešíte tím také problém s omezeným datovým limitem, pokud ke stažení využijete Wi-Fi připojení. Specialitou jsou potom tzv. hravé výlety, které po cestě obsahují otázky. za jejich odpovězení získá uživatel bonusové ČD Body. Vybrané hravé výlety jsou určeny pro děti. Jejich průvodcem se stane mimozemšťan To-To, obsahují zajímavý příběh a jsou doplněny o zvukovou stopu.
 
Aplikaci Vlakem na výlet si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store (Android) nebo Apple App Store (iOS). Využít můžete také webový portál s omezenými funkcemi.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bentley vyrobí 12 replik vozu Team Blower z roku 1929 Bentley vyrobí 12 replik vozu Team Blower z roku 1929
Automobilka Bentley hodlá vyrobit 12 kusů legendárního závodního vozu Team Blower, původem z roku 1929. Při výrobě těchto aut využije skoro 100 let staré technologie, ale i moderní věci jako jsou 3D skeny.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ferrari F8 Spider odhazuje střechu a 20 kg Ferrari F8 Spider odhazuje střechu a 20 kg
Počátkem března se objevilo nové Ferrari F8 Tributo a to nyní dostává otevřenou variantu Spider. Ta si ponechává jeho V8 s výkonem až 720 koní, proti předchůdci vůz také shodil cenných 20 kilogramů.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Tesla "zajela" rekord na okruhu Laguna Seca, "pokoří" i Nürburgring Tesla "zajela" rekord na okruhu Laguna Seca, "pokoří" i Nürburgring
Porsche představilo svůj elektrický sedan Taycan, který zajel rekord na Nürburgringu, čehož se hned chytil Elon Musk a rozhodl se nechat zajet rekordy na okruzích Laguna Seca i v Zeleném pekle. Má to však háček.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala