www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Jak nainstalovat samostatný emulátor Windows Mobile 7 Series?

Jak nainstalovat samostatný emulátor Windows Mobile 7 Series?
, , aktualita
Pokud obdivně hltáte každou zmínku o Windows Mobile 7 Series, vydolovanou z hlubin emulátoru dostupného jako součást vývojového prostředí, ale přijde vám to trochu složité a zdlouhavé, měl bych tu pro vás malou zkratku. Na serveru RedmondPie vyšel postup, jak si spuštění emulátoru zjednodušit.
K oblíbeným
reklama
I nadále sice budete potřebovat stáhnout a nainstalovat kompletní Visual Studio 2010 IDE, ale díky drobnému triku můžete celý emulátor pouštět přímo. Složitější cestu, přesně řečeno postup pro vytvoření přímého zástupce, najdete na stránce autorů, jednodušší cesta spočívá v prostém stažení již vytvořeného odkazu (pouze je nutné vše instalovat do výchozího umístění).A jen pro doplnění, pokud chcete vyzkoušet celý systém a ne jen prohlížeč, je nutné si stáhnout "upravený" binární soubor s celým systémem a nahradit ho za původní, který je většinou umístěný v C:Program FilesMicrosoft SDKsWindowsPhonev7.0EmulationImages. Příjemnou zábavu.
reklama
Nejnovější články
Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV

Automobilka Ford chystá neobvyklý model s označením Mustang. Nepůjde však o sportovní kupé, nýbrž o SUV. Název Mach-E navíc napovídá, že pod kapotou nebude mít pořádný osmiválec, ale elektromotor. Má tak konkurovat např. Tesle Model X a Jaguaru I-PACE. 

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl 16" MacBook Pro, může mít 64GB RAM a 8TB SSD Apple uvedl 16" MacBook Pro, může mít 64GB RAM a 8TB SSD
Dlouho očekávaný 16" MacBook Pro od Applu bych v relativní tichosti konečně představen. Dostat můžete až 8jádrový procesor Intel, obrovskou 64GB operační paměť RAM a kdo chce, může mít i 8TB SSD.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lyft vrací e-bike do ulic San Francisca, vyřešil zdroj požárů baterií Lyft vrací e-bike do ulic San Francisca, vyřešil zdroj požárů baterií
Akumulátory vyžadují kvalitní technologie a výrobu, aby byly bezpečné. To se očividně nepovedlo dodavateli elektrických kol pro Lyft, kterému se rozhořela hned dvě zánovní kola. Problém se už ale vyřešil.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu
Česká událost roku je tady. Škodovka totiž představila čtvrtou generaci novodobé Octavie. Ta je opět o trošku větší, opět se zvětšuje objem zavazadlového prostoru a dostává také plug-in hybridní verzi.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem
Manuální řazení nikdy nebylo v USA příliš populární. Poslední dobou ale zájem o něj klesl natolik, že i elektromobily mají větší tržní podíl, a to téměř dvojnásobně. Zájem o ně totiž naopak velmi rychle roste vzhůru.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala