www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhony prý v roce 2020 dostanou 5G a menší 5,4” verzi

iPhony prý v roce 2020 dostanou 5G a menší 5,4” verzi
, , aktualita
Zatímco ještě nebyly představeny ani nové iPhony pro rok 2019, už se množí spekulace o těch dalších pro rok 2020. Prý se můžeme těšit na menší 5,4” model a všechny verze budou mít i OLED displej.
K oblíbeným
reklama
Analytik Ming-Chi Kuo se rozpovídal o nových iPhonech a uniklých specifikacích. Nehovořil však o těch, které by se měly objevit v letošním září, ale o těch, které budou představeny až v roce 2020. Všechny verze by měly dostat OLED displej, tedy nejen modely iPhone XS, ale také nástupce "low-endového" modelu iPhone XR, který má nyní 6,1” LCD. Tato velikost displeje by mu měla zůstat. Změní se však velikosti displejů řady XS.
 
Apple logo
 
Zatímco větší XS Max by si z 6,5” měl polepšit na 6,7”, naopak standardní XS bude kompaktnější a místo 5,8” displeje by měl dostat o něco menší 5,4” obrazovku. Kuo také hovořil o datovém připojení. iPhony XS by pro rok 2020 měly dostat podporu 5G, a to jak Sub-6GHz, tak i mmWave. Levnější iPhone XR se prý bude muset spokojit nadále s LTE připojením a 5G by měl údajně dostat až v roce 2021. Tak uvidíme, jak moc se Kuo trefí nebo ne.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala