www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

iOS 12.3.1 opravuje chyby a zlepšuje výdrž baterie

iOS 12.3.1 opravuje chyby a zlepšuje výdrž baterie
, , aktualita
Nové aktualizace operačního systému iOS vycházejí poměrně často a v těchto dnech se objevila verze 12.3.1. Ta opravuje několik chybiček a doufejme, že nezavedla žádné nové. Majitelé telefonů se mohou těšit na větší výdrž baterie.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple je známá tím, že pravidelně aktualizuje svůj operační systém iOS a nejnovější software je kompatibilní i s telefony, které jsou mnoho let staré. Nyní tak vyšla nová verze iOS 12.3.1, která opět odstranila několik menších problémů (snad nepřinesla nějaké nové) a zlepšila i další vlastnosti telefonů. Opravena byla chyba s VoLTE hovory, pár změn se odehrálo i v podpoře AirPlay, zásadnější změny ale nastaly už dříve v iOS 12.3 (např. nová verze aplikace Apple TV).
 
Apple logo
 
Dle testů YouTube kanálu iAppleBytes se však s novou verzí zlepšila i výdrž baterie, což není k zahození. Starý iPhone 5S si v benchmarku Geekbench polepšil ze 155 na 169 minut, iPhone 6 pak ze 154 na 172 minut. V případě iPhone 6S nebyla zaznamenána žádná změna (205 minut), nicméně iPhone 7 už opět přinesl příjemné navýšení ze 178 na 196 minut. V případě iPhone 8 se čas zlepšil jen mírně, a to z 202 na 203 minut. V průměru to tak činí 6 % výdrže navíc, což rozhodně není k zahození. V mém případě (aktualizace z iOS 12 na 12.3.1 na iPhone SE) zatím větší výdrž nemohu hodnotit, nicméně telefon působí mnohem svižněji. Tak se ale projevuje po každém upgradu operačního systému, než se opět "zaseká".
 
Na druhou stranu se na internetu pořád objevují stížnosti na nefunkčnost mnoha různých věcí. Někdy jde o Wi-Fi, jiným zase nefunguje správně Bluetooth, GPS, 3D Touch, překlápění displeje z polohy na výšku na šířku a obráceně, lagování uživatelského rozhraní, zamrzání a mnoho dalšího. Ne vždy ale musí jít o problém operačního systému. Faktem je, že iPhony se různým lidem projevují různě a jen v nejbližším okolí znám tři lidi s iPhonem SE a každému se projevuje nějak jinak (např. jednomu z těchto iPhonů se naopak výdrž baterie dramaticky zhoršila).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení
Pomalu se nám blíží doba masivního nástupu technologie 5G. Český telekomunikační úřad tak nyní vyhlásil výběrové řízení, které má přidělit rádiové frekvence pro 5G sítě a počítá i s novými operátory, což se těm starým ani trochu nelíbí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala