www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

iOS 12.3.1 opravuje chyby a zlepšuje výdrž baterie

iOS 12.3.1 opravuje chyby a zlepšuje výdrž baterie
, , aktualita
Nové aktualizace operačního systému iOS vycházejí poměrně často a v těchto dnech se objevila verze 12.3.1. Ta opravuje několik chybiček a doufejme, že nezavedla žádné nové. Majitelé telefonů se mohou těšit na větší výdrž baterie.
K oblíbeným
reklama
Společnost Apple je známá tím, že pravidelně aktualizuje svůj operační systém iOS a nejnovější software je kompatibilní i s telefony, které jsou mnoho let staré. Nyní tak vyšla nová verze iOS 12.3.1, která opět odstranila několik menších problémů (snad nepřinesla nějaké nové) a zlepšila i další vlastnosti telefonů. Opravena byla chyba s VoLTE hovory, pár změn se odehrálo i v podpoře AirPlay, zásadnější změny ale nastaly už dříve v iOS 12.3 (např. nová verze aplikace Apple TV).
 
Apple logo
 
Dle testů YouTube kanálu iAppleBytes se však s novou verzí zlepšila i výdrž baterie, což není k zahození. Starý iPhone 5S si v benchmarku Geekbench polepšil ze 155 na 169 minut, iPhone 6 pak ze 154 na 172 minut. V případě iPhone 6S nebyla zaznamenána žádná změna (205 minut), nicméně iPhone 7 už opět přinesl příjemné navýšení ze 178 na 196 minut. V případě iPhone 8 se čas zlepšil jen mírně, a to z 202 na 203 minut. V průměru to tak činí 6 % výdrže navíc, což rozhodně není k zahození. V mém případě (aktualizace z iOS 12 na 12.3.1 na iPhone SE) zatím větší výdrž nemohu hodnotit, nicméně telefon působí mnohem svižněji. Tak se ale projevuje po každém upgradu operačního systému, než se opět "zaseká".
 
Na druhou stranu se na internetu pořád objevují stížnosti na nefunkčnost mnoha různých věcí. Někdy jde o Wi-Fi, jiným zase nefunguje správně Bluetooth, GPS, 3D Touch, překlápění displeje z polohy na výšku na šířku a obráceně, lagování uživatelského rozhraní, zamrzání a mnoho dalšího. Ne vždy ale musí jít o problém operačního systému. Faktem je, že iPhony se různým lidem projevují různě a jen v nejbližším okolí znám tři lidi s iPhonem SE a každému se projevuje nějak jinak (např. jednomu z těchto iPhonů se naopak výdrž baterie dramaticky zhoršila).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Harry Potter: Wizards Unite vyjde už 21. června Harry Potter: Wizards Unite vyjde už 21. června
Dlouho očekávaná nová hra od společnosti Niantic, Harry Potter: Wizards Unite, se už blíží. Vývojáři ji po testech v Austrálii a na Novém Zálandu hodlají představit světu už v tento pátek, 21. června.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Hummer se možná vrátí jako elektromobil Hummer se možná vrátí jako elektromobil
Velká terénní auta Hummer se už nějaký ten pátek nevyrábí, společnost GM nicméně zvažuje, že značku vrátí na světlo tohoto světa. Mohla by totiž vyrábět velké terénní elektromobily a zatopit např. Rivianu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bez turba a s manuálem: nové Porsche 718 GT4 a Spyder Bez turba a s manuálem: nové Porsche 718 GT4 a Spyder
I v dnešní době se najdou auta, která ctí staré hodnoty. I když i Porsche ve velkém přechází na přeplňované motory a automatické převodovky, 718 GT4 a Spyder budou výjimkou. Mají atmosférický šestiválec a manuál.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO
Nianticu se nikdy nelíbilo, že se lidé snažili podvédět v jeho úspěšné hře Pokémon GO. Nyní to zašlo dokonce tak daleko, že skupinu hackerů Global++ chce hnát před soud za upravené verze oblíbené hry.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala