Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Hyundai uvádí Bayon, futuristické kompaktní SUV

, , aktualita
Hyundai uvádí Bayon, futuristické kompaktní SUV
Hyundai představil nové kompaktní SUV Bayon. Futuristické tvary někoho možná odradí, možná nalákají, přičemž vůz bude možné mít i v mild-hybridní a dvojspojkové verzi. Slibuje např. velký vnitřní prostor.
Hyundai uvádí Bayon, futuristické kompaktní SUV
Velmi zajímavě tvarované SUV Hyundai Bayon se chystá na silnice. Novinka má délku 4180 mm, šířku 1775 mm a výšku 1490 mm, přičemž je postavena na 2580mm rozvoru. Jde tedy o velmi kompaktní vůz. Navzdory menším rozměrům má potěšit velkým zavazadlovým prostorem o objemu 411 litrů, který dá po sklopení sedadel 1205 litrů. Bayon může jezdit na 15" ocelových nebo 16" a 17" litých kolech, světlá výška má činit 183 mm.
 
Hyundai Bayon
 
Nabídka motorů se bude lišit dle trhů. Některé tak dostanou atmosférický čtyřválec 1,2 s výkonem 84 koní (62kW), který bude párován s 5stupňovou manuální převodovkou. Dále tu budou dvě verze tříválcového přeplňovaného motoru 1,0. Základní verze má 100 koní (74 kW) a 6stupňový manuál. Kdo bude chtít, může mít tuto verzi motoru i s mild-hybridem. K dispozici bude tento motor i ve výkonnější variantě se 120 koňmi (88 kW), přičemž zde už půjde vždy o mild-hybrid. V případě obou těchto hybridů bude možné vybírat mezi 7stupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou nebo 6stupňovým inteligentním manuálem (s automatickým plachtěním).
 
Hyundai Bayon
 
Vevnitř je 10,25" digitální přístrojový štít a infotainment může mít 8" nebo také 10,25" obrazovku. K dispozici může být ambientní osvětlení pomocí LED, audio od Bose, bezdrátové nabíjení telefonů a další vychytávky.
 
Hyundai Bayon
 


reklama