www.svetmobilne.cz
>
>
>

Hyundai uvádí Bayon, futuristické kompaktní SUV

Hyundai uvádí Bayon, futuristické kompaktní SUV
, , aktualita
Hyundai představil nové kompaktní SUV Bayon. Futuristické tvary někoho možná odradí, možná nalákají, přičemž vůz bude možné mít i v mild-hybridní a dvojspojkové verzi. Slibuje např. velký vnitřní prostor.
K oblíbeným
reklama
Velmi zajímavě tvarované SUV Hyundai Bayon se chystá na silnice. Novinka má délku 4180 mm, šířku 1775 mm a výšku 1490 mm, přičemž je postavena na 2580mm rozvoru. Jde tedy o velmi kompaktní vůz. Navzdory menším rozměrům má potěšit velkým zavazadlovým prostorem o objemu 411 litrů, který dá po sklopení sedadel 1205 litrů. Bayon může jezdit na 15" ocelových nebo 16" a 17" litých kolech, světlá výška má činit 183 mm.
 
Hyundai Bayon
 
Nabídka motorů se bude lišit dle trhů. Některé tak dostanou atmosférický čtyřválec 1,2 s výkonem 84 koní (62kW), který bude párován s 5stupňovou manuální převodovkou. Dále tu budou dvě verze tříválcového přeplňovaného motoru 1,0. Základní verze má 100 koní (74 kW) a 6stupňový manuál. Kdo bude chtít, může mít tuto verzi motoru i s mild-hybridem. K dispozici bude tento motor i ve výkonnější variantě se 120 koňmi (88 kW), přičemž zde už půjde vždy o mild-hybrid. V případě obou těchto hybridů bude možné vybírat mezi 7stupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou nebo 6stupňovým inteligentním manuálem (s automatickým plachtěním).
 
Hyundai Bayon
 
Vevnitř je 10,25" digitální přístrojový štít a infotainment může mít 8" nebo také 10,25" obrazovku. K dispozici může být ambientní osvětlení pomocí LED, audio od Bose, bezdrátové nabíjení telefonů a další vychytávky.
 
Hyundai Bayon
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí Elon Musk vyzývá zaměstnance, ať řeší náklady a ne dodávky ke konci čtvrtletí
Automobilka Tesla chce změnit svou strategii. Honění prodejních čísel ke konci čtvrtletí k ničemu nevede a jen zbytečně zvyšuje náklady. Elon Musk tak kdysi používané řešení začíná nyní zatracovat.
30.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu NIO otevře nové stanice pro výměnu akumulátorů na čerpačkách Shellu
Společnosti NIO a Shell uzavřely strategické partnerství. Díky němu budou k dispozici výměnné stanice NIO Power Swap i na vybraných čerpacích stanicích společnosti Shell. Půjde i o nabíječky akumulátorů.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR Ionity postaví další rychlonabíječky za 700 mil. EUR
Síť rychlonabíječek elektromobilů Ionity bude v budoucnu výrazně rozšířena. Společnost chce v Evropě investovat 700 milionů EUR do výstavby dalších a počet nabíjecích stojanů do roku 2025 dostat na čtyřnásobek dnešního stavu.
29.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu Na univerzitě v Curychu vyrábí solární paliva z CO2 a vody ve vzduchu
Vědci hledají různé způsoby, jak udělat budoucí dopravu ekologičtější. Velkým otazníkem je letecká doprava, kde to vypadá na výrobu umělého paliva. Na univerzitě ETH v Curychu vyvinuli systém, který ho vytvoří ze vzduchu.
26.11.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů