www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei zobrazuje malou reklamu na uzamčené obrazovce, uživatelé zuří

Huawei zobrazuje malou reklamu na uzamčené obrazovce, uživatelé zuří
, , aktualita
Někteří uživatelé smartphonů od Huawei si všimli reklamy na odemykací obrazovce, který se zobrazuje při použití automaticky se měnící tapety. Mezi uživateli se společnost nesetkala zrovna s pochopením,
K oblíbeným
reklama
Huawei před sebou nemá zrovna růžovou budoucnost a měl by se opravdu snažit, aby si zachoval přízeň svých zákazníků. O to více překvapí, že právě v tuto chvíli začal čínský výrobce experimentovat s reklamou ve své uživatelské nadstavbě EMUI, která jako základ využívá Android. Někteří uživatelé po rozsvícení displeje zaznamenali, že na odemykací obrazovce přibyla reklama. Konkrétně se jedná o logo webového portálu Booking.com, který je světovou jedničkou mezi hotelovými rezervačními portály. Kromě samotného loga, které se nachází uprostřed obrazovky, se ve spodní části nachází informace o aktuální slevě.
 
 
Reklama překvapila pouze uživatele, kteří používají předinstalovanou aplikaci pro automatickou změnu tapet. Stížnosti pocházejí hlavně od majitelů dražších modelů včetně vlajkových lodí, jako je Huawei P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 a P20 Pro. Reklama patrně není ani nijak výrazně regionálně omezená, i když nejčastěji se s ní setkávají uživatelé v Evropě, třeba i ze sousedního Německa. Pokud máte telefon od Huawei a používáte živé tapety s krajinkami, zkontrolujte, zda se vám na odemykací obrazovce nezačala zobrazovat reklama. Huawei se zatím k problému nevyjádřil, ale nebylo by překvapením, že vzhledem k negativním reakcím fanoušků dojde k deaktivaci této reklamy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení
Pomalu se nám blíží doba masivního nástupu technologie 5G. Český telekomunikační úřad tak nyní vyhlásil výběrové řízení, které má přidělit rádiové frekvence pro 5G sítě a počítá i s novými operátory, což se těm starým ani trochu nelíbí.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
9.8.2020, aktualita, Milan Šurkala