www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei zobrazuje malou reklamu na uzamčené obrazovce, uživatelé zuří

Huawei zobrazuje malou reklamu na uzamčené obrazovce, uživatelé zuří
, , aktualita
Někteří uživatelé smartphonů od Huawei si všimli reklamy na odemykací obrazovce, který se zobrazuje při použití automaticky se měnící tapety. Mezi uživateli se společnost nesetkala zrovna s pochopením,
K oblíbeným
reklama
Huawei před sebou nemá zrovna růžovou budoucnost a měl by se opravdu snažit, aby si zachoval přízeň svých zákazníků. O to více překvapí, že právě v tuto chvíli začal čínský výrobce experimentovat s reklamou ve své uživatelské nadstavbě EMUI, která jako základ využívá Android. Někteří uživatelé po rozsvícení displeje zaznamenali, že na odemykací obrazovce přibyla reklama. Konkrétně se jedná o logo webového portálu Booking.com, který je světovou jedničkou mezi hotelovými rezervačními portály. Kromě samotného loga, které se nachází uprostřed obrazovky, se ve spodní části nachází informace o aktuální slevě.
 
 
Reklama překvapila pouze uživatele, kteří používají předinstalovanou aplikaci pro automatickou změnu tapet. Stížnosti pocházejí hlavně od majitelů dražších modelů včetně vlajkových lodí, jako je Huawei P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 a P20 Pro. Reklama patrně není ani nijak výrazně regionálně omezená, i když nejčastěji se s ní setkávají uživatelé v Evropě, třeba i ze sousedního Německa. Pokud máte telefon od Huawei a používáte živé tapety s krajinkami, zkontrolujte, zda se vám na odemykací obrazovce nezačala zobrazovat reklama. Huawei se zatím k problému nevyjádřil, ale nebylo by překvapením, že vzhledem k negativním reakcím fanoušků dojde k deaktivaci této reklamy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Solární auto Lightyear One má prototyp, ujede 725 km Solární auto Lightyear One má prototyp, ujede 725 km
Před dvěma lety byl oznámen vývoj solárního auta Lightyear One a nyní byl představen první prototyp vozu. Dle výrobce má na jedno nabití akumulátoru ujet 725 km a díky solárním panelům se přes den dokáže nabít na mnoho desítek km.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvolnil iOS 13 jako veřejnou betaverzi Apple uvolnil iOS 13 jako veřejnou betaverzi
Pokud chcete běžně vyzkoušet betaverze produktů Apple, potřebujete mít placený vývojářský účet. iOS 13 a jiné novinky ale nově budete moci vyzkoušet i ve veřejném betatestu. K dispozici je i iPadOS a macOS Catalina.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala