www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei zobrazuje malou reklamu na uzamčené obrazovce, uživatelé zuří

Huawei zobrazuje malou reklamu na uzamčené obrazovce, uživatelé zuří
, , aktualita
Někteří uživatelé smartphonů od Huawei si všimli reklamy na odemykací obrazovce, který se zobrazuje při použití automaticky se měnící tapety. Mezi uživateli se společnost nesetkala zrovna s pochopením,
K oblíbeným
reklama
Huawei před sebou nemá zrovna růžovou budoucnost a měl by se opravdu snažit, aby si zachoval přízeň svých zákazníků. O to více překvapí, že právě v tuto chvíli začal čínský výrobce experimentovat s reklamou ve své uživatelské nadstavbě EMUI, která jako základ využívá Android. Někteří uživatelé po rozsvícení displeje zaznamenali, že na odemykací obrazovce přibyla reklama. Konkrétně se jedná o logo webového portálu Booking.com, který je světovou jedničkou mezi hotelovými rezervačními portály. Kromě samotného loga, které se nachází uprostřed obrazovky, se ve spodní části nachází informace o aktuální slevě.
 
 
Reklama překvapila pouze uživatele, kteří používají předinstalovanou aplikaci pro automatickou změnu tapet. Stížnosti pocházejí hlavně od majitelů dražších modelů včetně vlajkových lodí, jako je Huawei P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 a P20 Pro. Reklama patrně není ani nijak výrazně regionálně omezená, i když nejčastěji se s ní setkávají uživatelé v Evropě, třeba i ze sousedního Německa. Pokud máte telefon od Huawei a používáte živé tapety s krajinkami, zkontrolujte, zda se vám na odemykací obrazovce nezačala zobrazovat reklama. Huawei se zatím k problému nevyjádřil, ale nebylo by překvapením, že vzhledem k negativním reakcím fanoušků dojde k deaktivaci této reklamy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty
Do střední třídy poputují dvě novinky společnosti Samsung Galaxy A30s a A50s. Obě přinesou tři zadní fotoaparáty včetně 5MPx hloubkové kamerky, 6,4" Super AMOLED displej a velký 4000mAh akumulátor.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG představuje vyšší low-end K40S a K50S LG představuje vyšší low-end K40S a K50S
Společnost LG představuje dvě novinky do vyššího low-endu, resp. nižšího mainstreamu. Jde o modely K40S a K50S s velkým 6,1”, resp. 6,5” FullVision HD+ displejem a nově i širokoúhlým fotoaparátem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Včera, aktualita, Milan Šurkala