Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Huawei Watch 2 na uniklých obrázcích: sportovnější design a slot na SIM

23.2.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Druhá generace Huawei Watch měla být oficiálně představena až za pár dnů, ale @evleaks tomu chtěl jinak. Na internet se dostalo několik renderů, které ukazují různé barevné varianty těchto chytrých hodinek zaměřených na sport.
Huawei P10 a P10 Plus nebudou jedinými trumfy čínského výrobce na veletrhu MWC 2017 v Barceloně. Na tiskové konferenci, která se bude konat v neděli 26. února, budou téměř s jistotou představeny také Huawei Watch 2. Nová generace chytrých hodinek s kódovým označením Leo by měla překvapit především sportovním vzhledem, předchůdce odhalený před bezmála dvěma lety se totiž zaměřoval především na elegantní design. „Dvojka“ bude naproti tomu už na první pohled robustnější a bude obsahovat některé designové prvky typické pro sportovní hodinky. Samozřejmostí proto bude gumový řemínek namísto koženého či kovového.

Z uniklých renderů, které přinesl novinář Evan Blass (na Twitteru vystupující pod přezdívkou @evleaks) je patrné, že hodinky budou mít vždy tmavý design, ale nabídka pásků bude zahrnovat nenápadnou tmavě šedou i výraznou oranžovou variantu. Všimnout si můžeme také kulatého displeje, na kterém poběží nový operační systém Android Wear 2.0 od Googlu. K dalším známým vlastnostem patří optický snímač srdečního tepu a podpora mobilních sítí, která nabídne prakticky nezávislost hodinek na smartphonu.

Na jednom z obrázků si můžeme prohlédnout umístění slotu na nano SIM kartu. Výkonný ředitel společnosti Richard Yu se navíc před nedávnem nechal slyšet, že hodinky nabídnout velmi solidní výdrž na baterii.Zatím není jasné, zda čínský výrobce nabídne také elegantnější verzi Huawei Watch, jako to udělala konkurence v případě LG Watch Sport a Watch Style.
reklama