Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Huawei otevřel své první zákaznické centrum v ČR

28.5.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Huawei v souvislosti s firemní strategií zkvalitňování služeb zákazníkům otevírá po celé Evropě nová zákaznická centra. Nás může těšit, že jedno takové vzniklo v Praze. Kde jej zájemci najdou a k čemu jej lze využít?
V prostorách pražského nákupního centra Quadrio na Národní třídě bylo otevřeno první zákaznické centrum Huawei v České republice. Zákazníci i široká veřejnost zde může využít široké nabídky služeb, a to sedm dní v týdnu. Výhodná je poloha centra uprostřed metropole. Návštěvníci mají možnost si prohlédnout a vyzkoušet sortiment zařízení značky Huawei. Především smartphony včetně nových modelů jako Huawei P10 a P10 Plus, ale také například chytré hodinky či tablety. Vše si zde navíc mohou zakoupit, a to s možností splátek či pojištění zařízení.

V nabídce je rovněž příslušenství Huawei včetně lepených skel. S výběrem návštěvníkům poradí odborný personál. V centru je možné využít také servisu smartphonů, jako je výměna displeje, přehrání softwaru, záloha kontaktů, výměna baterie, aktualizace a rollback softwaru. Během servisu má zákazník možnost zapůjčení náhradního modelu. Nechybí ani gravírovací služby pro personalizaci smartphonu.

Otevření zákaznického centra Huawei souvisí se strategií společnosti orientovanou na zákazníka, podobná zákaznická centra otevírá Huawei po celé Evropě. „Huawei se chce co nejvíce přiblížit koncovým zákazníkům a poskytnout jim ty nejkvalitnější služby, které jsou v našich silách. Obchodní centrum Quadrio na Národní třídě v Praze nám právě tuto možnost poskytuje. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce navštěvované místo na stanici metra, nabízí výborný potenciál k tomu, abychom vyšli vstříc co největšímu počtu našich zákazníků,“ uvedl výkonný ředitel Huawei Technologies Czech Radoslaw Kedzia. Pronájem prvního zákaznického centra u nás zrealizovala realitně poradenská společnost Cushman & Wakefield.

Nové zákaznické centrum má otevřeno každý den. Ve všední dny od 8 do 21 hodin, o víkendech potom od 9 do 21 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva Huawei
reklama