www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei Mate 10 Pro nabídne originální design a špičkovou výbavu

Huawei Mate 10 Pro nabídne originální design a špičkovou výbavu
, , aktualita
Zdá se, že Huawei Mate 10 Pro bude svým designem trochu vybočovat z řady. Především tedy zadní stranou, vpředu naopak očekáváme stále častěji se objevující displej s minimálními rámečky. Podívejte se na uniklý obrázek od @Evleaks.reklama
Novinář Evan Blass, také známý jako @Evleaks, se dostal k renderům dosud nepředstaveného Huawei Mate 10 Pro a samozřejmě neváhal se o ně podělit s ostatními fanoušky. Všichni si tedy mohou v předstihu prohlédnout, jak by měl vypadat špičkový phablet této čínské značky. A už nyní můžeme říct, že novinka vzbudí rozporuplné reakce. Přece jen designem své zadní strany vybočuje z řady a ne každému se zvolené řešení může líbit. Můžeme si všimnout, že se výrobce snažil pomocí jakéhosi pruhu zvýraznit modul duálního zadního fotoaparátu. Výsledek můžete posoudit sami, ale neměli bychom zapomínat, že naživo vypadají telefony přece jen trochu jinak než na počítačově vytvořených renderech.
 
 
Na přední straně potom Huawei následuje současný trend ztenčování rámečků okolo displeje, není proto žádným velkým překvapením, že se tato strana velmi podobá konkurenčním modelům. Pod displejem nezůstalo místo ani pro čtečku otisků prstů, která tak nalezla své místo na zadní straně. Nabídka barevných variant Huawei Mate 10 Pro by měla kromě tradiční černé zahrnovat také modrou a hnědou. Z renderu můžeme něco málo vyčíst také o duálním zadním fotoaparátu, který bude stejně jako v případě Huawei P10 využívat objektivy vyladěné společnosti Leica a čočky Summilux-H. Výrobci se také podařilo dosáhnout světelnosti f/1.6, po LG V30 se tedy nejspíš bude jednat o teprve druhý takový telefon.
 
 
Už dříve jsme se dozvěděli, že Huawei Mate 10 Pro by měl disponovat 6” displejem s rozlišením a poměrem stran, který výrobce díky tenkým rámečkům označuje jako EntireView. O pohon se nejspíš postará zbrusu nový osmijádrový procesor Kirin 970, který je (stejně jako např. Snapdragon 835) vyroben 10nm technologií. Novinkou je neurální procesorová jednotka, která rozšíří možnosti v oblasti umělé inteligence. A zatím to vypadá, že se Huawei hodlá vydat právě tímto směrem, což naznačuje také v nedávno zveřejněném renderu, kde tvrdí, že Mate 10 nebude smartphone, ale inteligentní stroj.
 
Huawei Mate 10 Pro bude spolu s dalšími modely Mate 10 představen 16. října.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
WhatsApp Business: nová aplikace pro firmy WhatsApp Business: nová aplikace pro firmy
WhatsApp vydal na vybraných trzích svou novou aplikaci zaměřenou na menší firmy a podnikatele, kteří jejím prostřednictvím mohou snáze komunikovat se svými zákazníky. V čem se WhatsApp Business liší?
20.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
MWC 2018: Místo LG G7 vylepšené LG V30 s umělou inteligencí? MWC 2018: Místo LG G7 vylepšené LG V30 s umělou inteligencí?
Okolo nové vlajkové lodi LG se stále něco děje. Výrobce měl vývoj vrátit na začátek, navíc podle nové strategie má být nový model představen až ve chvíli, kdy bude potřeba. Na MWC 2018 bychom se místo toho měli dočkat vylepšeného LG V30.
20.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM
Navigant srovnal technologie autonomních vozidel od 19 různých výrobců. Fanoušky společností Tesla a Apple jistě nepotěší, že řešení těchto dvou firem byla nejhorší. Naopak ti nejlepší předbíhají dobu.
19.1.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena? Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena?
Samsung přináší na český trh před měsícem představený model střední třídy Galaxy A8. Mezi jeho přednosti patří voděodolnost, displej 18,5:9 s tenkými rámečky a duální přední fotoaparát. Zrovna levný však smartphone není.
19.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu
Už delší dobu se mluví o třetím operačním systému od Googlu s názvem Fuchsia. Dosud nebyl oficiálně oznámen ani není jasné jeho určení, redaktor webu Ars Technica však systém spustil na svém Pixelbooku a podělil se s námi o své dojmy.
19.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik