www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei Mate 10 Pro nabídne originální design a špičkovou výbavu

Huawei Mate 10 Pro nabídne originální design a špičkovou výbavu
, , aktualita
Zdá se, že Huawei Mate 10 Pro bude svým designem trochu vybočovat z řady. Především tedy zadní stranou, vpředu naopak očekáváme stále častěji se objevující displej s minimálními rámečky. Podívejte se na uniklý obrázek od @Evleaks.reklama
Novinář Evan Blass, také známý jako @Evleaks, se dostal k renderům dosud nepředstaveného Huawei Mate 10 Pro a samozřejmě neváhal se o ně podělit s ostatními fanoušky. Všichni si tedy mohou v předstihu prohlédnout, jak by měl vypadat špičkový phablet této čínské značky. A už nyní můžeme říct, že novinka vzbudí rozporuplné reakce. Přece jen designem své zadní strany vybočuje z řady a ne každému se zvolené řešení může líbit. Můžeme si všimnout, že se výrobce snažil pomocí jakéhosi pruhu zvýraznit modul duálního zadního fotoaparátu. Výsledek můžete posoudit sami, ale neměli bychom zapomínat, že naživo vypadají telefony přece jen trochu jinak než na počítačově vytvořených renderech.
 
 
Na přední straně potom Huawei následuje současný trend ztenčování rámečků okolo displeje, není proto žádným velkým překvapením, že se tato strana velmi podobá konkurenčním modelům. Pod displejem nezůstalo místo ani pro čtečku otisků prstů, která tak nalezla své místo na zadní straně. Nabídka barevných variant Huawei Mate 10 Pro by měla kromě tradiční černé zahrnovat také modrou a hnědou. Z renderu můžeme něco málo vyčíst také o duálním zadním fotoaparátu, který bude stejně jako v případě Huawei P10 využívat objektivy vyladěné společnosti Leica a čočky Summilux-H. Výrobci se také podařilo dosáhnout světelnosti f/1.6, po LG V30 se tedy nejspíš bude jednat o teprve druhý takový telefon.
 
 
Už dříve jsme se dozvěděli, že Huawei Mate 10 Pro by měl disponovat 6” displejem s rozlišením a poměrem stran, který výrobce díky tenkým rámečkům označuje jako EntireView. O pohon se nejspíš postará zbrusu nový osmijádrový procesor Kirin 970, který je (stejně jako např. Snapdragon 835) vyroben 10nm technologií. Novinkou je neurální procesorová jednotka, která rozšíří možnosti v oblasti umělé inteligence. A zatím to vypadá, že se Huawei hodlá vydat právě tímto směrem, což naznačuje také v nedávno zveřejněném renderu, kde tvrdí, že Mate 10 nebude smartphone, ale inteligentní stroj.
 
Huawei Mate 10 Pro bude spolu s dalšími modely Mate 10 představen 16. října.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skládacího smartphone od Huawei? Už existuje funkční prototyp Skládacího smartphone od Huawei? Už existuje funkční prototyp
Huawei je dalším výrobcem, který chce v blízké budoucnosti přinést na trh skládací smartphone. Šéf společnosti Richard Yu dokonce potvrdil, že takové zařízení už existuje, ale před uvedením na trh potřebuje vylepšit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nejekologičtější telefony dělá Apple, čínští výrobci propadli Nejekologičtější telefony dělá Apple, čínští výrobci propadli
Nejšetrnější k životnímu prostředí jsou při výrobě spotřební elektroniky společnosti Fairphone a Apple, naopak příliš dobře nedopadl Google, Samsung ani Huawei. Vůbec nejhorší známku potom získalo několik čínských výrobců včetně Xiaomi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HTC U11 Plus bude mít větší displej, tenčí rámečky a IP67 HTC U11 Plus bude mít větší displej, tenčí rámečky a IP67
HTC letos příliš mnoho nových modelů nepředstavilo, ale vše se bude společnost snažit dohnat koncem roku. Jednou z z očekávaných novinek je HTC U11 Plus, o kterém toho víme už dost a znovu se objevují také spekulace o HTC U11 Life.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG postaví ve Vratislavi největší evropskou továrnu na baterie pro elektromobily LG postaví ve Vratislavi největší evropskou továrnu na baterie pro elektromobily
Jen pár desítek kilometrů od českých hranic vyroste v příštím největší továrna na lithium-iontové články v Evropě. Postará se o ni divize LG Chem a vyrobené baterie zamíří do elektromobilů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google spouští bug bounty, za nalezení chyby až $1000 Google spouští bug bounty, za nalezení chyby až $1000
Mnoho společností má své bug bounty programy, kdy hackeři, kteří naleznou závažnou bezpečnostní chybu v jejich produktech, dostanou peněžitou odměnu. Google Play nyní spouští pro vybrané aplikace program, kdy můžete dostat až $1000.
Včera, aktualita, Milan Šurkala