Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

HTC aktualizuje na Android 7.0 Nougat minimálně tři telefony

, , aktualita
HTC aktualizuje na Android 7.0 Nougat minimálně tři telefony
HTC zveřejnilo konkrétnější informace o Androidu 7.0 Nougat pro své smartphony. Už tedy víme, jaké modely má taiwanský výrobce v plánu aktualizovat, a v jakém časovém horizontu by se tak mělo stát.
HTC aktualizuje na Android 7.0 Nougat minimálně tři telefony
Před pár dny zveřejnilo Sony seznam zařízení, pro které je připravován Android 7.0 Nougat. Nedlouho poté se ke stejnému kroku odhodlalo HTC, jehož seznam je ovšem výrazně útlejší, ale zase obsahuje alespoň orientační termíny vydání. Není asi žádným překvapením, že nová verze operačního systému dorazí nejprve na vlajkovou loď HTC 10. Mělo by se tak stát v posledním čtvrtletí letošního roku, tedy v rozmezí října a prosince.

Následovat bude loňská vlajková loď HTC One M9 a model vyšší střední třídy HTC One A9. U nich už výrobce neupřesňuje termín, ale předpokládáme, že by k vydání mohlo dojít koncem letošního nebo začátkem příštího roku. Předost mají samozřejmě „odemčené“ varianty telefonů, až potom se dostane na telefony od operátorů – tato informace se ovšem týká spíše amerického trhu, kde jsou zásahy ze stran mobilních operátorů výrazně větší než v Evropě.

Doufejme, že seznam není konečný, a aktualizace na Android 7.0 Nougat se v budoucnu dočkají i jiné telefony od HTC než jen HTC 10, One M9 a One A9. Jedná se totiž jen o malou část portfolia taiwanského výrobce, chybí další modely z prémiové řady One i cenově dostupnější řady Desire, některé byly přitom představeny teprve v letošním roce.

Zdroj. Pocket-lint.com
reklama