www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Honor v září zlevňuje své smartphony

Honor v září zlevňuje své smartphony
, , aktualita
I pro měsíc září si značka Honor přichystala své slevy, ale tentokrát nesnížila cena jen u jednoho modelu, ale rovnou u čtyř. K Honoru 10 zase přibalí balíček dárků obsahující mimo jiné sluchátka.
reklama
Září je pro řadu lidí nepříjemným měsícem, ať už kvůli začátku školního roku nebo nastupujícímu podzimnímu počasí. České zastoupení Honor se rozhodlo září svým zákazníkům zpříjemnit slevovými akcemi. Ano, Honor nabízí různé slevy každou chvíli, ale tentokrát se rozhodl zlevnit rovnou čtyři modely ze své nabídky, proto nabídka stojí za pozornost. A to jak z kategorie high-endů, tak cenově nejdostupnějších smartphonů. Zároveň probíhá akce na Honor 10, ke kterému může zákazník získat balíček dárků zdarma.

 

Čtyři telefony Honor za nižší cenu


 
Nejvýrazněji zlevnil Honor View 10, který stále patří k nejvybavenějším smartphonům této značky. Místo 12 790 Kč nyní stojí jen 11 490 Kč, přičemž se jedná o trvalou slevu, která bude platit i po konci září. Trvale zlevnil rovněž slušně vybavený model střední třídy Honor 9 Lite, který dříve stál 5 390 Kč, ale nyní jej lze koupit za 4 990 Kč. Naopak v případě dvou zbylých telefonů se údajně jedná jen o slevu do konce září, ale dost možná se dočkáme prodloužení. Honor 7A zlevnil z 3 799 Kč na 3 599 Kč, zatímco Honor 7S nyní stojí 2 599 Kč místo původních 2 799 Kč. Ano, jedná se spíše o kosmetické slevy, ale i ty mohou leckoho potěšit, neboť v dané cenové kategorii může jít někdy o každou stokorunu.
 
Více o zářijových slevách smartphonů Honor prozradí naše tabulka:
 
Model Původní cena Aktuální cena Sleva Doba trvání akce
Honor View 10 12 790 Kč 11 490 Kč 1 300 Kč trvalá
Honor 9 Lite 5 390 Kč 4 990 Kč 400 Kč trvalá
Honor 7A 3 799 Kč 3 599 Kč 200 Kč do konce září 2019
Honor 7S 2 799 Kč 2 599 Kč 200 Kč do konce září 2019

 

K Honoru 10 balíček dárků zdarma

 
 
Zkrátka nepřijdou ani zájemci o oblíbený Honor 10. Na něj sice nedostanou žádnou slevu, ale při nákupu se mohou těšit na dárkový balíček obsahující sluchátka přes hlavu Honor, stylovou láhev na nápoje a praktický kovový držák na telefon s 360stupňovou rotací. To vše je přitom uloženo v samostatné papírové krabičce, kterou dostanete spolu se smartphonem. Honor 10 s dárky se prodává za doporučenou cenu 10 990 Kč (64GB verze) a 12 490 Kč (128GB verze), a to u prodejců CZC.cz, Smarty, Alza.cz, Mall.cz, Euronics, Kasa.cz, Datart, T.S. Bohemia, Electroworld, Mobil pohotovost, Datart, Space, BPS Mobil, Hurá mobil a online u operátorů O2 či T-Mobile.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008 Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008
Peugeot to už v minulosti zkoušel s naftovými hybridy, ty se ale moc neujaly. Tentokrát to zkouší znovu a vypadá to, že i lépe. Peugeot 508 a 3008 dostanou benzinové hybridy s velkým akumulátorem, v druhém případě dokonce i s pohonem všech 4 kol.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor
Automobilka Mercedes-Benz dodá do Brazílie celkem 18 nákladních vozů Axor, které zde pomohou sbírat a odvážet cukrovou třtinu. Aby to měli řidiči jednodušší, vozy se po poli dokáží pohybovat autonomně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde
OnePlus se fanoušků na Twitteru zeptalo, jakou funkci mají nejraději na svém OnePlus 6. Vzhledem k nedávnému prohlášení, že chystané OnePlus 6T nebude mít 3,5mm audio jack, si uživatelé nejvíce cení právě této funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí
Za částku odpovídající 350 dolarům můžete mít už velmi solidně vybavený smartphone. A nebo jednoduchý mobil Punkt, který má malý černobílý displej a umí skoro jen volat a posílat SMS. V čem je tedy zvláštní?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion
Vedle spousty elektrických dodávek a jejich konceptů představila společnost Volkswagen ještě jednu pozoruhodnou dodávku. Crafter HyMotion je totiž poháněna vodíkem a vychází z elektrického e-Crafteru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala