Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Honor potvrdil smartphone s trojitými fotoaparáty

, , aktualita
Honor potvrdil smartphone s trojitými fotoaparáty
Huawei nabídne tři zadní fotoaparáty také u budoucích smartphonů své značky Honor. Potvrdil to její prezident, který přislíbil, že tuto vychytávku můžeme očekávat u příští vlajkové lodi. Do střední třídy se však zatím nedostane.
Honor potvrdil smartphone s trojitými fotoaparáty
Tento týden byl mezinárodně představen Honor 10, který se v mnohém inspiroval od modelů z řady Huawei P20. Na zadní straně ovšem nabízí jen dva fotoaparáty, nikoliv tři jako P20 Pro. Příští vlajková loď Honor ovšem také nabídne trojitý fotoaparát, jak nedávno v Londýně prozradil George Zhao, prezident této značky. Avšak zatím nevíme, o jaký konkrétní model by se mělo jednat. Koncem letošního roku by mohl být představen nástupce Honoru View 10, který by mohl nabídnout onen očekávaný trojitý fotoaparát, ale to je pouze náš odhad, třeba nás čínský výrobce překvapí o něco dříve.
 
 
Huawei P20 Pro
 
George Zhao dále prozradil, že kombinace tří zadních fotoaparátů zůstane zatím vyhrazena high-endovým modelů, neměli bychom tedy v blízké době čekat smartphony střední třídy s touto funkcí. Dodejme, že Huawei P20 Pro využívá tři fotoaparáty s různými parametry a speciálními funkcemi. Výrobce navíc přidal také umělou inteligenci, která se stará o další vylepšení pořizovaných snímků. Překážkou ovšem může být vysoká cena atakující hranici 22 tisíc korun. Naproti tomu telefony Honor jsou známy atraktivním poměrem ceny a výbavy, takže by přece jen mohly zpřístupnit trojité fotoaparáty větší skupině zákazníků.
 


reklama