www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Herní notebooky od Aceru: Predator Helios 700 dostal výsuvnou klávesnici

Herní notebooky od Aceru: Predator Helios 700 dostal výsuvnou klávesnici
, , aktualita
Acer představil novou nabídku herních notebooků. Pro nejnáročnější hráče jsou určeny modely Predator Helios 700 a Helios 300, první jmenovaný využívá opravdu unikátní design. Cenově dostupnější herní stroje potom nalezneme pod názvy Nitro 7 a Nitro 5.
K oblíbeným
reklama
Myslíte si, že notebooky už nemohou svou konstrukcí v ničem překvapit? Acer dokazuje, že stále je co vymýšlet, i když jsou to nápady na první pohled trochu šílené. Acer Predator Helios 700 je zcela novým modelem v nabídce taiwanského výrobce.
 
 
Po otevření víka lze klávesnici HyperDrift přisunout směrem k uživateli, a tím také dojde k vysunutí touchpadu s okolními zápěstními opěrkami a jejich naklonění. Zároveň se tím odhalí mřížky ventilátorů, cílem tohoto nezvyklého designu je totiž vylepšené chlazení interních komponentů. A opravdu to má svůj důvod, uvnitř totiž může běžet až procesor Core i9-9980HK deváté generace společně s desktopovou grafickou kartou Nvidia GeForce RTX 2080 a 64GB RAM.
 
 
17,3" Full HD IPS displej se chlubí obnovovací frekvencí 144 Hz, z hlediska konektivity nechybí Killer Wi-Fi 6 s podporou 802.11ax a zajímavý zvukový zážitek by mohly zajistit reproduktory v konfiguraci 5.1. Predator Helios 700 se začne prodávat v červenci za cenu od 2 700 eur, v přepočtu skoro 70 tisíc korun.
 
 
Acer Predator Helios 300 prošel upgradem, který zahrnuje i designové změny včetně ztenčených rámečků okolo displeje a snížené hmotnosti. K dispozici budou konfigurace s 15,6" nebo 17,3" displejem se 144 Hz, devátou generací Intel Core i7, až GeForce RTX 2070 Max-Q a 32GB RAM. Model s větším displejem nabídne uživateli trojici slotů na pevný disk. Prodej odstartuje v červnu za cenu od 1 500 eur (38 000 Kč).
 
 
Ve stejnou dobu se začne prodávat také Acer Nitro 7, i když bude o něco levnější – cena bude startovat na 1 200 eurech (31 000 Kč). V kovovém těle s ostře řezanými hranami se může ukrývat devátá generace procesorů Intel Core a neupřesněná grafická karta od Nvidie. Do dvou slotů tohoto 15,6" notebooku lze vložit SSD, třetí potom poslouží pro HDD. Naproti tomu nový Acer Nitro 5 bude k sehnání i ve variantě se 17,3" obrazovkou. Výbava by měla být podobná jako u modelu Nitro 7, ale tentokrát v plastovém šasi. Na druhou stranu mnozí ocení o 200 eur nižší startovací cenu.
 
Zdroj: Notebookecheck.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vivo láká na 120W nabíjení, 100 % kapacity za 13 minut Vivo láká na 120W nabíjení, 100 % kapacity za 13 minut
Čínský výrobce telefonů Vivo u nás sice nepatří mezi nejznámější, ale možná se trochu více zviditelní konceptem extrémně rychlého 120W nabíjení Super FlashCharge. Akumulátor má nabít za pouhých 13 minut.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Irsko chce zakázat prodej spalovacích aut od roku 2030 Irsko chce zakázat prodej spalovacích aut od roku 2030
Irsko se přidává ke státům, které by chtěly co nejrychleji odklidil auta se spalovacími motory ze silnic. Od roku 2030 by se dle nového návrhu neměla prodávat a o pár let později jim nechtějí ani potvrdit technickou.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Autonomní auta Volvo využijí HW od Nvidie Autonomní auta Volvo využijí HW od Nvidie
Pro fungování autonomních aut je potřeba mít spoustu senzorů a výkonný hardware, který tyto vstupy dokáže rychle zpracovat. Automobilka Volvo nyní oznamuje, že k tomu bude využívat platformu Nvidia Drive.
20.6.2019, aktualita, Milan Šurkala