www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce
, , aktualita
Dlouho očekávaná hra Harry Potter: Wizards Unite společnosti Niantic se už blíží. Pro Austrálii a Nový Zéland byla uvolněna v betaverzi a pochopitelně tu najdete podobně jako u Pokémonu GO i systém s mikrotransakcemi.
K oblíbeným
reklama
Mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite měla být představena už v roce 2018, ale společnost Niantic to nestihla a hru odložila až na rok 2019. Podle všeho totiž chce hru vypustit do světa kolem léta, aby lidi vyhnala ji hrát ven do světa (v zimě by úspěch hry mohl být výrazně nižší). Že je uvedení na spadnutí, to prozrazuje i uvedení betaverze hry pro vybrané země, kterými jsou Austrálie a Nový Zéland.
 
Harry Potter Wizards Unite
 
Hra pochopitelně obsahuje i mikrotransakce (v beta verzi od $1,5 za 80 mincí až po $160 za 10000 mincí). Za herní peníze si pak můžete kupovat různé lektvary a jiné předměty, které pomohou hráčům v bojích. Samozřejmostí bude i možnost získávat předměty běžným hraním. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS, zatím ale není jasné, kdy bude dostupná celosvětově. Moc dlouho to ale asi trvat už nebude.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška
Lenovo ukázalo čínským novinářům video s konceptem připravovaného flexibilního smartphonu Motorola Razr. Toto video ovšem měla společnost ukrást od jednoho z fanoušků a opatřit jej vlastním logem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy
Čínská značka Realme, která patří stejnému vlastníkovi jako známější OnePlus, představila svůj zatím nejvybavenější telefon. Nabízí pěkný design, vysouvací přední kameru i čtečku otisků v displeji. A existuje reálná šance, že se dostane na evropské trhy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu
Garmin představil satelitní navigaci Overlander určenou pro terénní vozidla. Vybavena je velkým displejem a odolným tělem, kromě jiných vychytávek má řidič k dispozici topografické mapy usnadňující cestu v terénu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry
Xiaomi připravuje cenově dostupnou novinku Redmi 7A, která by měla dostat ještě agresivnější cenovku než Redmi 7. Jaké ústupky si to vyžádá? Parametry smartphonu společně s jeho obrázky nyní unikly na internet.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik