www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce
, , aktualita
Dlouho očekávaná hra Harry Potter: Wizards Unite společnosti Niantic se už blíží. Pro Austrálii a Nový Zéland byla uvolněna v betaverzi a pochopitelně tu najdete podobně jako u Pokémonu GO i systém s mikrotransakcemi.
K oblíbeným
reklama
Mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite měla být představena už v roce 2018, ale společnost Niantic to nestihla a hru odložila až na rok 2019. Podle všeho totiž chce hru vypustit do světa kolem léta, aby lidi vyhnala ji hrát ven do světa (v zimě by úspěch hry mohl být výrazně nižší). Že je uvedení na spadnutí, to prozrazuje i uvedení betaverze hry pro vybrané země, kterými jsou Austrálie a Nový Zéland.
 
Harry Potter Wizards Unite
 
Hra pochopitelně obsahuje i mikrotransakce (v beta verzi od $1,5 za 80 mincí až po $160 za 10000 mincí). Za herní peníze si pak můžete kupovat různé lektvary a jiné předměty, které pomohou hráčům v bojích. Samozřejmostí bude i možnost získávat předměty běžným hraním. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS, zatím ale není jasné, kdy bude dostupná celosvětově. Moc dlouho to ale asi trvat už nebude.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bentley vyrobí 12 replik vozu Team Blower z roku 1929 Bentley vyrobí 12 replik vozu Team Blower z roku 1929
Automobilka Bentley hodlá vyrobit 12 kusů legendárního závodního vozu Team Blower, původem z roku 1929. Při výrobě těchto aut využije skoro 100 let staré technologie, ale i moderní věci jako jsou 3D skeny.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ferrari F8 Spider odhazuje střechu a 20 kg Ferrari F8 Spider odhazuje střechu a 20 kg
Počátkem března se objevilo nové Ferrari F8 Tributo a to nyní dostává otevřenou variantu Spider. Ta si ponechává jeho V8 s výkonem až 720 koní, proti předchůdci vůz také shodil cenných 20 kilogramů.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Tesla "zajela" rekord na okruhu Laguna Seca, "pokoří" i Nürburgring Tesla "zajela" rekord na okruhu Laguna Seca, "pokoří" i Nürburgring
Porsche představilo svůj elektrický sedan Taycan, který zajel rekord na Nürburgringu, čehož se hned chytil Elon Musk a rozhodl se nechat zajet rekordy na okruzích Laguna Seca i v Zeleném pekle. Má to však háček.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala