www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce
, , aktualita
Dlouho očekávaná hra Harry Potter: Wizards Unite společnosti Niantic se už blíží. Pro Austrálii a Nový Zéland byla uvolněna v betaverzi a pochopitelně tu najdete podobně jako u Pokémonu GO i systém s mikrotransakcemi.
K oblíbeným
reklama
Mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite měla být představena už v roce 2018, ale společnost Niantic to nestihla a hru odložila až na rok 2019. Podle všeho totiž chce hru vypustit do světa kolem léta, aby lidi vyhnala ji hrát ven do světa (v zimě by úspěch hry mohl být výrazně nižší). Že je uvedení na spadnutí, to prozrazuje i uvedení betaverze hry pro vybrané země, kterými jsou Austrálie a Nový Zéland.
 
Harry Potter Wizards Unite
 
Hra pochopitelně obsahuje i mikrotransakce (v beta verzi od $1,5 za 80 mincí až po $160 za 10000 mincí). Za herní peníze si pak můžete kupovat různé lektvary a jiné předměty, které pomohou hráčům v bojích. Samozřejmostí bude i možnost získávat předměty běžným hraním. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS, zatím ale není jasné, kdy bude dostupná celosvětově. Moc dlouho to ale asi trvat už nebude.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google kvůli adware smazal aplikace čínského CooTeku z obchodu Play Google kvůli adware smazal aplikace čínského CooTeku z obchodu Play
Čínská vývojářská společnost CooTek si nedala říct a do svých aplikací vkládala nadměrné množství adwaru. Přestože měly aplikace stovky milionů stažení, Google se je rozhodl smazat kvůli porušení podmínek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají info o bike-sharingu a volných stojanech Mapy Google přidávají info o bike-sharingu a volných stojanech
Bike-sharing se stal obrovským hitem dokonce i u nás a nová verze mobilní aplikace Mapy Google následuje tento trend. Nově bude ve vybraných městech zobrazovat rozmístění doků i jejich obsazenost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lotus Evija: šílený elektrický hypersport přináší 2000 koní Lotus Evija: šílený elektrický hypersport přináší 2000 koní
Britský Lotus je znám svými lehkými sportovními vozy, které více vynikají svou lehkostí a ovladatelností než výkonem. Nová elektrická Evija to ale změní. Tento hypersport totiž přinese rekordních 2000 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm Snapdragon 855 Plus zrychluje na 2,96 GHz Qualcomm Snapdragon 855 Plus zrychluje na 2,96 GHz
Qualcomm přišel a vylepšenou verzí procesoru Snapdragon 855 Plus. Novinka dostává vyšší takt Prime jádra, které činí 2,96 GHz. Vylepšen byl mimo jiné také grafický výkon a rychlost čipu pro umělou inteligenci.
17.7.2019, aktualita, Milan Šurkala