www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce

Harry Potter: Wizards Unite je v betaverzi, přinese také mikrotransakce
, , aktualita
Dlouho očekávaná hra Harry Potter: Wizards Unite společnosti Niantic se už blíží. Pro Austrálii a Nový Zéland byla uvolněna v betaverzi a pochopitelně tu najdete podobně jako u Pokémonu GO i systém s mikrotransakcemi.
K oblíbeným
reklama
Mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite měla být představena už v roce 2018, ale společnost Niantic to nestihla a hru odložila až na rok 2019. Podle všeho totiž chce hru vypustit do světa kolem léta, aby lidi vyhnala ji hrát ven do světa (v zimě by úspěch hry mohl být výrazně nižší). Že je uvedení na spadnutí, to prozrazuje i uvedení betaverze hry pro vybrané země, kterými jsou Austrálie a Nový Zéland.
 
Harry Potter Wizards Unite
 
Hra pochopitelně obsahuje i mikrotransakce (v beta verzi od $1,5 za 80 mincí až po $160 za 10000 mincí). Za herní peníze si pak můžete kupovat různé lektvary a jiné předměty, které pomohou hráčům v bojích. Samozřejmostí bude i možnost získávat předměty běžným hraním. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS, zatím ale není jasné, kdy bude dostupná celosvětově. Moc dlouho to ale asi trvat už nebude.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3 Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3
Samsung je jednou z mála společností, která nadále aktivně vyvíjí tablety. Novinkou v jejím výrobním programu je nyní Galaxy Tab Active 3. Jak už napovídá název, jde o vysoce odolnou variantu tabletu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI
Mercedes-Benz vyvinul velmi zajímavý elektromobil Vision AVTR na motivy filmu Avatar. Nyní představil i jeho funkční prototyp. Uvidíte způsob jeho ovládání, schopnost krabího pohybu i další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala