www.svetmobilne.cz
>
>

Harley-Davidson hledí do elektro-budoucnosti, nový LiveWire

Harley-Davidson hledí do elektro-budoucnosti, nový LiveWire
, , aktualita
Tradiční výrobce motorek Harley-Davidson nemá poslední dobou na růžích ustláno, a tak se snaží zamířit na nové trhy. Tím jsou nově elektrické motorky a jako první je tu LiveWire, která by už měla být i brzy v prodeji.
K oblíbeným
reklama
Motorky Harley-Davidson už netáhnou tak moc jako kdysi, a tak se společnost snaží objevit nové trhy. Jednou z myšlenek je i přechod na elektrický pohon. Koncept elektrické motorky představila už před čtyřmi lety, nyní se ale objevuje skutečná motorka LiveWire, která by měla jít brzy do prodeje. Přesné datum sice nebylo stanoveno, ale mělo by se tak stát v průběhu příštího roku nejen v Severní Americe, ale také v Evropě.
 
Harley-Davidson LiveWire
 
klikněte pro zvětšení
 
O motorce ale v podstatě nic dalšího nevíme, výrobce totiž zveřejnil jen velmi málo informací. Jeho pohonné ústrojí nebude vydávat typický brumlavý zvuk, ale bude jasně dávat najevo svůj elektrický charakter. Aby ale byl zachován nějaký zážitek z jízdy, zvuky budou reflektovat svou výškou i hlasitostí aktuální rychlost.
 
Harley-Davidson LiveWire
 
klikněte pro zvětšení
 
Harley-Davidson LiveWire bude mít 17" kola s pneumatikami Michelin, odpružení Showa a brzdy Brembo. Nechybí dotyková obrazovka s možností nastavit jeden ze sedmi jízdních režimů (4 přednastavené, 3 vlastní), k dispozici je také připojení pomocí Bluetooth a GPS modul. Nabíjet se dá z klasické domácí zásuvky, bude ale možné využít také rychlé nabíjení. Výrobce se nechal slyšet, že další elektrické motocykly budou rychle následovat.
 
Harley-Davidson LiveWire
 
K novému motocyklu uvolnila společnost Harley-Davidson také krátké video.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala