www.svetmobilne.cz
>
>

Harley-Davidson hledí do elektro-budoucnosti, nový LiveWire

Harley-Davidson hledí do elektro-budoucnosti, nový LiveWire
, , aktualita
Tradiční výrobce motorek Harley-Davidson nemá poslední dobou na růžích ustláno, a tak se snaží zamířit na nové trhy. Tím jsou nově elektrické motorky a jako první je tu LiveWire, která by už měla být i brzy v prodeji.
K oblíbeným
reklama
Motorky Harley-Davidson už netáhnou tak moc jako kdysi, a tak se společnost snaží objevit nové trhy. Jednou z myšlenek je i přechod na elektrický pohon. Koncept elektrické motorky představila už před čtyřmi lety, nyní se ale objevuje skutečná motorka LiveWire, která by měla jít brzy do prodeje. Přesné datum sice nebylo stanoveno, ale mělo by se tak stát v průběhu příštího roku nejen v Severní Americe, ale také v Evropě.
 
Harley-Davidson LiveWire
 
klikněte pro zvětšení
 
O motorce ale v podstatě nic dalšího nevíme, výrobce totiž zveřejnil jen velmi málo informací. Jeho pohonné ústrojí nebude vydávat typický brumlavý zvuk, ale bude jasně dávat najevo svůj elektrický charakter. Aby ale byl zachován nějaký zážitek z jízdy, zvuky budou reflektovat svou výškou i hlasitostí aktuální rychlost.
 
Harley-Davidson LiveWire
 
klikněte pro zvětšení
 
Harley-Davidson LiveWire bude mít 17" kola s pneumatikami Michelin, odpružení Showa a brzdy Brembo. Nechybí dotyková obrazovka s možností nastavit jeden ze sedmi jízdních režimů (4 přednastavené, 3 vlastní), k dispozici je také připojení pomocí Bluetooth a GPS modul. Nabíjet se dá z klasické domácí zásuvky, bude ale možné využít také rychlé nabíjení. Výrobce se nechal slyšet, že další elektrické motocykly budou rychle následovat.
 
Harley-Davidson LiveWire
 
K novému motocyklu uvolnila společnost Harley-Davidson také krátké video.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster
Automobilka Tesla v letošním lednu ukončila svůj provizní systém, protože byl příliš drahý. Teď se to ale mění a uvádí novou variantu. Za doporučení lze získat nabíjení zdarma, Model Y i nový Roadster.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos
Motorola údajně připravuje první smartphone, ve kterém použije procesor Exynos od konkurenčního Samsungu. Půjde o zajímavý model střední třídy vybavený 48MPx fotoaparátem umístěním v „průstřelu“ displeje.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik