www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Pixel 6 přijde s procesorem Tensor

Google Pixel 6 přijde s procesorem Tensor
, , aktualita
Google představuje novou generaci svých telefonů Pixel 6. Ty dostávají nový procesor Tensor, který má přinést vylepšenou AI. K dispozici budou dva modely, Pixel 6 se 2 fotoaparáty a Pixel 6 Pro se třemi.
K oblíbeným
reklama
Společnost Google inovuje nabídku svých telefonů a přichází s novou generací Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Oba dva budou mít nový vlastní procesor Tensor s bezpečnostním čipem Titan M2. Spekuluje se, že by mělo jít o speciální procesor postavený pro Google, jehož výchozím bodem má být Samsung Exynos 2100. Tento procesor má přinést výrazně vyšší výkony pro algoritmy umělé inteligence (např. pro rozpoznávání řeči).
 
Google Pixel 6
 
Zajímavostí je design, který přináší černý vystouplý pruh s moduly pro fotoaparáty. Oba modely budou mít 50MPx základní modul a 12MPx ultra širokoúhlý fotoaparát. Verze Pixel 6 Pro ale přidá ještě 48MPx telemodul se 4× zoomem. Odlišnosti budou také v přední kamerce, která bude mít 8 MPx, resp. 12 MPx. Jiné budou také displeje, kde Pixel 6 přinese 6,4" AMOLED Full HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz. Pixel 6 Pro dostává větší 6,7" AMOLED s frekvencí 120 Hz.
 
Google Pixel 6 Tensor
 
Zatímco Pixel 6 dostane konfigurace 8GB+128GB a 8GB+256GB, Pixel 6 Pro bude k mání s 12 GB RAM a jeho úložiště může mít 128 GB, 256 GB nebo dokonce 512 GB. Pokud jde o kapacitu akumulátoru, ta činí 4614 mAh u menšího modelu a 5000 mAh u většího. Operačním systémem bude pochopitelně nejnovější Android 12. Snímač otisků prstů je nyní pod předním displejem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač
Elektrický pickup Tesla Cybertruck se jen pomalu blíží k sériové výrobě. Ta už měla začít, ale budeme si muset počkat ještě rok. Prototyp vozu se ukázal na dráze a ukázal např. obří stěrač nebo povinná zrcátka.
13.12.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů
Šanghajská továrna Tesly automobilce výrazně umožnila navýšit výrobní kapacitu a podle posledních zpráv za prvních 11 měsíců poslala do světa přes 413 vozů. A zdaleka nešlo jen o vozy pro Čínu.
12.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky
Elektromobil Renault Zoe si před 8 lety odnesl z testů Euro NCAP excelentní 5hvězdičkové hodnocení. Poslední test však vozu nepřinesl ani jednu hvězdičku. Změny na voze i metodice si vybraly svou daň.
10.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní
Policejní vozy Tesla dnes nejsou už ničím až tak výjimečným. V Británii vytvořila policejní variantu Modelu 3 přímo sama Tesla a nabídla ji zdejší policii k dlouhodobějšímu testování. Výsledky jsou poměrně pozitivní.
8.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV
Čínská elektromobilka NIO provozuje netradiční projekt Power Swap, kdy si uživatelé mohou místo nabíjení akumulátorů zajet rovnou pro jeho rychlou výměnu. Nově se rozšiřují možnosti volby jiných kapacit pro výměnu.
6.12.2021, aktualita, Milan Šurkala