www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Fit vám chce pomoci s novoročním předsevzetím

Google Fit vám chce pomoci s novoročním předsevzetím
, , aktualita
Mnoho lidí si na nový rok dává spoustu předsevzetí zejména spojených s cvičením, hubnutím a podobně. Aby se toho dalo snáze dosáhnout, připravil si Google aktualizaci aplikace Fit, která připravuje 30denní program pro udržení předsevzetí.
reklama
Už jen pár dní zbývá do začátku nového roku 2019, který bude tak jako každý jiný nový rok ve znamení nových předsevzetí. Spousta lidí si tak dává za cíl, že začnou běhat, chodit do posilovny a dělat spoustu jiných věcí. V dnešní době je snazší monitorovat své výkony pomocí chytrých náramků, hodinek i aplikacích v telefonu a Google si je toho vědom. Proto připravil novou verzi aplikace Google Fit, která by měla uživatelům pomocí v udržení jejich novoročních předsevzetí. 1. ledna tak bude spuštěna 30denní výzva, kde lze za aktivitu získávat srdíčka jako body.
 
Google FIt předsevzetí
 
Např. za každou minutu méně náročné aktivity dostanete jedno srdíčko (např. rychlejší chůze), za náročnější rovnou dva (např. běh). American Heart Association (AHA) a Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje zisk alespoň 150 takových bodů týdně pro snížení rizika vzniku srdečních chorob i vylepšení spánku a psychiky.
 
Dvojité množství bodů lze získat také např. za zahrnutí celé rodiny, třeba dětí. Google také napovídá třeba tím, že stačí zaparkovat autem trochu dál a dojít domů trochu delší procházkou, což také pomůže získat trochu více bodů. Získávání srdíček by dle Googlu mělo lidi více motivovat k udržení předsevzetí a nevzdání se během prvních týdnů. Nechybí samozřejmě ani propojení se sociálními sítěmi pomocí hashtagu #GetFitWithGoogle.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 9 v testu odolnosti uspělo, zradilo jen „safírové sklo“ Xiaomi Mi 9 v testu odolnosti uspělo, zradilo jen „safírové sklo“
Populární youtuber JerryRigEverything tentokrát otestoval vlajkovou loď Xiaomi Mi 9. A ukázalo se, že nízká cena telefonu se nepodepsala na odolnosti konstrukce. Jediné pochybnosti vzbuzuje ochrana zadního fotoaparátu.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Acer TravelMate X5: lehoučký pracant se čtrnácti palci Acer TravelMate X5: lehoučký pracant se čtrnácti palci
Nový Acer TravelMate X514-51 v nabídce nahradí TravelMate X3410. I přes snížení hmotnosti pod 1 kg nabídne šasi z hliníkové slitiny a moderní procesor Whiskey Lake. Došlo ovšem ke snížení kapacity baterie, někdo by také mohl postrádat Thunderbolt 3.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik