www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Fit vám chce pomoci s novoročním předsevzetím

Google Fit vám chce pomoci s novoročním předsevzetím
, , aktualita
Mnoho lidí si na nový rok dává spoustu předsevzetí zejména spojených s cvičením, hubnutím a podobně. Aby se toho dalo snáze dosáhnout, připravil si Google aktualizaci aplikace Fit, která připravuje 30denní program pro udržení předsevzetí.
K oblíbeným
reklama
Už jen pár dní zbývá do začátku nového roku 2019, který bude tak jako každý jiný nový rok ve znamení nových předsevzetí. Spousta lidí si tak dává za cíl, že začnou běhat, chodit do posilovny a dělat spoustu jiných věcí. V dnešní době je snazší monitorovat své výkony pomocí chytrých náramků, hodinek i aplikacích v telefonu a Google si je toho vědom. Proto připravil novou verzi aplikace Google Fit, která by měla uživatelům pomocí v udržení jejich novoročních předsevzetí. 1. ledna tak bude spuštěna 30denní výzva, kde lze za aktivitu získávat srdíčka jako body.
 
Google FIt předsevzetí
 
Např. za každou minutu méně náročné aktivity dostanete jedno srdíčko (např. rychlejší chůze), za náročnější rovnou dva (např. běh). American Heart Association (AHA) a Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje zisk alespoň 150 takových bodů týdně pro snížení rizika vzniku srdečních chorob i vylepšení spánku a psychiky.
 
Dvojité množství bodů lze získat také např. za zahrnutí celé rodiny, třeba dětí. Google také napovídá třeba tím, že stačí zaparkovat autem trochu dál a dojít domů trochu delší procházkou, což také pomůže získat trochu více bodů. Získávání srdíček by dle Googlu mělo lidi více motivovat k udržení předsevzetí a nevzdání se během prvních týdnů. Nechybí samozřejmě ani propojení se sociálními sítěmi pomocí hashtagu #GetFitWithGoogle.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Příchod Samsungu Galaxy Fold nejistý, Best Buy ruší objednávky Příchod Samsungu Galaxy Fold nejistý, Best Buy ruší objednávky
Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold byl sice představen už před pár měsíci, ale stále ještě není na trhu. Navíc to nevypadá, že by se tak mělo stát v dohledné době. Řetězce začínají rušit předobjednávky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě
Xiaomi, respektive jeho značka Redmi, se nás příští týden pokus přesvědčit, že vlajková loď se Snapdragonem 855 a kvalitním fotoaparátem může stát stejně jako telefon střední třídy. Pojďme si shrnou poslední uniklé informace o těchto novinkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany
CM Launcher 3D patří se stovkami milionů stažení k nejoblíbenějším aplikacím svého druhu. Přesto bylo zjištěno, že s ochranou dat si vývojáři hlavu příliš nelámou. Jedná se o další pochybení společnosti Cheetah Mobile.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi
Po měsících testování vyšlo první stabilní sestavení internetového prohlížeče Tor pro Android. Uživatelům poskytuje více soukromí než jiné mobilní prohlížeče. S verzí pro iOS se nepočítá a vývojáři vysvětlují, co je důvodem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM
Huawei přišel o členství v několika asociacích, které se starají o významné standardy. Čínskému výrobci by to mohlo zkomplikovat třeba používání microSD karet. Nejistá je také budoucnost procesorů Kirin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik