www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Fit vám chce pomoci s novoročním předsevzetím

Google Fit vám chce pomoci s novoročním předsevzetím
, , aktualita
Mnoho lidí si na nový rok dává spoustu předsevzetí zejména spojených s cvičením, hubnutím a podobně. Aby se toho dalo snáze dosáhnout, připravil si Google aktualizaci aplikace Fit, která připravuje 30denní program pro udržení předsevzetí.
reklama
Už jen pár dní zbývá do začátku nového roku 2019, který bude tak jako každý jiný nový rok ve znamení nových předsevzetí. Spousta lidí si tak dává za cíl, že začnou běhat, chodit do posilovny a dělat spoustu jiných věcí. V dnešní době je snazší monitorovat své výkony pomocí chytrých náramků, hodinek i aplikacích v telefonu a Google si je toho vědom. Proto připravil novou verzi aplikace Google Fit, která by měla uživatelům pomocí v udržení jejich novoročních předsevzetí. 1. ledna tak bude spuštěna 30denní výzva, kde lze za aktivitu získávat srdíčka jako body.
 
Google FIt předsevzetí
 
Např. za každou minutu méně náročné aktivity dostanete jedno srdíčko (např. rychlejší chůze), za náročnější rovnou dva (např. běh). American Heart Association (AHA) a Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje zisk alespoň 150 takových bodů týdně pro snížení rizika vzniku srdečních chorob i vylepšení spánku a psychiky.
 
Dvojité množství bodů lze získat také např. za zahrnutí celé rodiny, třeba dětí. Google také napovídá třeba tím, že stačí zaparkovat autem trochu dál a dojít domů trochu delší procházkou, což také pomůže získat trochu více bodů. Získávání srdíček by dle Googlu mělo lidi více motivovat k udržení předsevzetí a nevzdání se během prvních týdnů. Nechybí samozřejmě ani propojení se sociálními sítěmi pomocí hashtagu #GetFitWithGoogle.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala