www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness

Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness
, , aktualita
Zákulisní informace naznačují, že společnost Google chystá nového asistenta pro cvičení a živý zdravotní styl obecně. Aplikace se patrně bude jmenovat Google Coach a pomůže i se návrhy na vyváženou stravu.
reklama
Chytré hodinky jsou dnes dost populární a velkou skupinou jejich uživatelů jsou lidé, kteří je využívají k zaznamenávání fyzické aktivity. Google nechce se svými aplikacemi zůstávat pozadu a podle zákulisních informací připravuje novou aplikaci s pravděpodobným názvem Google Coach, která by měla být uceleným osobním trenérem využívající systémů umělé inteligence. Prozatím jde o Project Wooden a zdaleka nebude jen trackerem vaší fyzické aktivity. Jeho úkolem totiž bude i navrhovat aktivitu a přičinit se o to, abyste žili aktivněji a zdravěji.
 
Google Wear OS logo
 
Jeho systém tak na základě získaných dat bude sám navrhovat ideální cvičení, sledovat váš vývoj a nabízet i vhodné alternativy, pokud občas vynecháte. Tím to ale zdaleka nekončí. Google Coach by se měl postarat i o správné stravování, do kterého bude započítáno i to, zda se obvykle stravujete doma nebo venku. Může tak vygenerovat týdenní stravovací plány a dokonce i příslušný nákupní seznam, který zašle na e-mail. 
 
Google by se podle prvních informací chtěl snažit i o přehlednost, takže máme počítat s jednoduchými seskupujícími se notifikacemi. Místo několika notifikací tak bude vždy jedna, která bude obsahovat všechny položky. I když jde o aplikaci, která cílí zejména na chytré hodinky s operačním systémem Wear OS, s omezenou funkčností by měla být k dispozici i pro smartphony a systém Android, dokonce se hovoří i o verzích pro Android TV a Google Home. Poněvadž jde zatím o neoficiální informace, je možné, že se změní název, některé funkce a možná aplikace ani nikdy nevyjde.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení
OnePlus spojilo síly s automobilovou značkou McLaren a výsledkem je speciální edice vlajkové lodi 6T. Změny ovšem nejsou pouze designové, telefon také dostal do vínku 10GB RAM a superrychlé nabíjení baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje
Smartphone Vivo NEX Dual Display Edition řeší problém s umístěním předního fotoaparátu po svém – žádný totiž nemá. O selfie ovšem nepřijdete, stačí telefon otočit a použít hlavní fotoaparát. Na zádech totiž kromě něj naleznete i druhý AMOLED displej.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny
Asus oficiálně představil dva očekávané smartphony střední třídy. Nenechte se odradit krkolomnými názvy, za rozumnou cenu tyto modely nabídnou rozměrný displej s výřezem, duální fotoaparát a dlouhou výdrž baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia
Nejmenší a nejlehčí notebook značky Razer získal významný upgrade, který se týká především grafického výkonu. Vůbec poprvé totiž bude nabízen s dedikovanou grafickou kartou. Novinkou je třeba také 4K displej s tenčími rámečky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
1000 mph se nepřekoná, auto Bloodhound SSC končí 1000 mph se nepřekoná, auto Bloodhound SSC končí
Project Bloodhound SSC si kladl za cíl překonat magické číslo 1000 mph (1609 km/h). Nevypadá však, že by se mu to mělo podařit. Projekt končí z důvodu nedostatku peněz, nikdo další ho už nechce podporovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala