www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness

Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness
, , aktualita
Zákulisní informace naznačují, že společnost Google chystá nového asistenta pro cvičení a živý zdravotní styl obecně. Aplikace se patrně bude jmenovat Google Coach a pomůže i se návrhy na vyváženou stravu.
reklama
Chytré hodinky jsou dnes dost populární a velkou skupinou jejich uživatelů jsou lidé, kteří je využívají k zaznamenávání fyzické aktivity. Google nechce se svými aplikacemi zůstávat pozadu a podle zákulisních informací připravuje novou aplikaci s pravděpodobným názvem Google Coach, která by měla být uceleným osobním trenérem využívající systémů umělé inteligence. Prozatím jde o Project Wooden a zdaleka nebude jen trackerem vaší fyzické aktivity. Jeho úkolem totiž bude i navrhovat aktivitu a přičinit se o to, abyste žili aktivněji a zdravěji.
 
Google Wear OS logo
 
Jeho systém tak na základě získaných dat bude sám navrhovat ideální cvičení, sledovat váš vývoj a nabízet i vhodné alternativy, pokud občas vynecháte. Tím to ale zdaleka nekončí. Google Coach by se měl postarat i o správné stravování, do kterého bude započítáno i to, zda se obvykle stravujete doma nebo venku. Může tak vygenerovat týdenní stravovací plány a dokonce i příslušný nákupní seznam, který zašle na e-mail. 
 
Google by se podle prvních informací chtěl snažit i o přehlednost, takže máme počítat s jednoduchými seskupujícími se notifikacemi. Místo několika notifikací tak bude vždy jedna, která bude obsahovat všechny položky. I když jde o aplikaci, která cílí zejména na chytré hodinky s operačním systémem Wear OS, s omezenou funkčností by měla být k dispozici i pro smartphony a systém Android, dokonce se hovoří i o verzích pro Android TV a Google Home. Poněvadž jde zatím o neoficiální informace, je možné, že se změní název, některé funkce a možná aplikace ani nikdy nevyjde.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý
Stále jsou situace, kdy je méně lepší než více. Platí to třeba v případě odolných telefonů, neboť tlačítkové modely jsou méně náchylné k poškození než smartphony s velkým dotykovým displejem. A právě na to vsází nové Evolveo StrongPhone Z3.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD
Do třídy sportovních hatchbacků nižší střední třídy se dostává nová generace Fordu Focus ST. Ta bude k mání jak se silným benzínovým motorem z Mustangu, tak i turbodieselem pro ty, kteří chtějí při sportování šetřit palivo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan
Ať si říká kdo chce co chce, SUV jsou prostě oblíbená. A vidíme to i u takových značek, jako jsou Porsche nebo Rolls-Royce. Jeho Cullinan je tak oblíbený, že ho nestíhá vyrábět a bude muset rozšiřovat výrobu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy
Xiaomi nemůže vydržet čekání a vypouští některé novinky o modelu Mi 9 už nyní. Z oficiálního zdroje jsme se tak dozvěděli o parametrech trojitého fotoaparátu a displeje nebo si můžeme prohlédnout všechny barevné varianty telefonu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik