www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness

Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness
, , aktualita
Zákulisní informace naznačují, že společnost Google chystá nového asistenta pro cvičení a živý zdravotní styl obecně. Aplikace se patrně bude jmenovat Google Coach a pomůže i se návrhy na vyváženou stravu.
K oblíbeným
reklama
Chytré hodinky jsou dnes dost populární a velkou skupinou jejich uživatelů jsou lidé, kteří je využívají k zaznamenávání fyzické aktivity. Google nechce se svými aplikacemi zůstávat pozadu a podle zákulisních informací připravuje novou aplikaci s pravděpodobným názvem Google Coach, která by měla být uceleným osobním trenérem využívající systémů umělé inteligence. Prozatím jde o Project Wooden a zdaleka nebude jen trackerem vaší fyzické aktivity. Jeho úkolem totiž bude i navrhovat aktivitu a přičinit se o to, abyste žili aktivněji a zdravěji.
 
Google Wear OS logo
 
Jeho systém tak na základě získaných dat bude sám navrhovat ideální cvičení, sledovat váš vývoj a nabízet i vhodné alternativy, pokud občas vynecháte. Tím to ale zdaleka nekončí. Google Coach by se měl postarat i o správné stravování, do kterého bude započítáno i to, zda se obvykle stravujete doma nebo venku. Může tak vygenerovat týdenní stravovací plány a dokonce i příslušný nákupní seznam, který zašle na e-mail. 
 
Google by se podle prvních informací chtěl snažit i o přehlednost, takže máme počítat s jednoduchými seskupujícími se notifikacemi. Místo několika notifikací tak bude vždy jedna, která bude obsahovat všechny položky. I když jde o aplikaci, která cílí zejména na chytré hodinky s operačním systémem Wear OS, s omezenou funkčností by měla být k dispozici i pro smartphony a systém Android, dokonce se hovoří i o verzích pro Android TV a Google Home. Poněvadž jde zatím o neoficiální informace, je možné, že se změní název, některé funkce a možná aplikace ani nikdy nevyjde.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Včera, recenze, Milan Šurkala
Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty
Honor přinesl nové špičkové modely zaměřené na focení. Jeden z nich nabízí na zádech celkem čtyři fotoaparáty, z toho jeden pro makro. Další z foťáků se zase vyznačuje rekordní světelností. To vše doplněno o známý procesor Kirin 980.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře