Gigabyte připravuje velmi tenký GSmart M1220 s Windows Mobile 6.5

Gigabyte připravuje velmi tenký GSmart M1220 s Windows Mobile 6.5
, , aktualita
Chystá se na nás další zařízení s na šířku orientovaným QVGA displejem, pevnou QWERTY klávesnicí a novou verzí systému Windows Mobile 6.5. Bude z dílny Gigabyte a ponese název GSmart M1220.
K oblíbeným
reklama
Jeho specifikace není nijak výjimečná, nabídne ale velmi velmi malé rozměry 110 x 61 x 11,6 milimetrů, kde především tloušťka patří k tomu nejlepšímu, co je v oblasti WinMo možné pořídit. Jinak v zařízení najdeme procesor Qualcomm taktovaný na 528 MHz, 256 MB FlashROM a 128 MB RAM, plnohodnotnou pevnou QWERTY klávesnici, aGPS pro určení přesné pozice, QVGA displej s úhlopříčkou 2,4 palců a samozřejmě telefonní modul s podporou HSDPA / HSUPA, WiFi a dvojici digitálních kamer.Součástí systému bude i plánované Gigabyte grafické rozhraní dělané ve Flashi. Plánovaná dostupnost je v Evropě někdy v září, ale k nám se asi bohužel nedostane, stejně jako další zařízení této značky.
reklama
Nejnovější články
iPhony 11 možná budou mít USB-C ne tam, kde bychom ho chtěli iPhony 11 možná budou mít USB-C ne tam, kde bychom ho chtěli
Apple je hodně tvrdohlavá společnost a v oblasti nabíjení jsou její iPhony v době dávno minulé. Pořád si drží port Lightning a dnes už dost pomalé 5W nabíjení. Má však přijít USB-C, ale trochu jinak, než bychom asi čekali.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan: první s přímou podporou Apple Music Porsche Taycan: první s přímou podporou Apple Music
Dnešní auta mají obvykle podporu Apple CarPlay a Android Auto, ale teprve elektrický supersport Porsche Taycan bude prvním vozem, který bude mít přímou podporu Apple Music. Streamování tedy poběží i bez telefonu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Huawei Kirin 990 má podporovat 4K 60p videa Huawei Kirin 990 má podporovat 4K 60p videa
Procesory Huawei/HiSilicon Kirin mají obvykle dostatek výkonu, nicméně jim dosud chyběla podpora 4K videa při 60 snímcích za sekundu. To by se mělo změnit s příchodem nového mobilního procesoru Kirinu 990.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické MPV Mercedes-Benz EQV, sen taxikářů Elektrické MPV Mercedes-Benz EQV, sen taxikářů
Na jaře představila automobilka Mercedes-Benz koncept elektrického MPV s názvem EQV. Nyní se dostává do výroby. Elektrický van údajně ujede přes 400 km na jedno nabití a bude možná snem řidičů shuttle busů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní koloběžky KickScooter T60 se samy zajedou nabít Autonomní koloběžky KickScooter T60 se samy zajedou nabít
Sdílené koloběžky nejsou už ani na našich ulicích ničím novým. Provozovatelé ale musí pořád řešit jejich správu, tedy je přemisťovat a nabíjet. Nový Segway-Ninebot KickScooter T60 tohle ale bude umět udělat sám. Bude totiž autonomní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala