Gigabyte ohlásil herní notebook Ultraforce P35W

Gigabyte ohlásil herní notebook Ultraforce P35W
, , aktualita
Společnost Gigabyte neznáme zrovna jako výrobce herních notebooků, a tak bude zajímavé se podívat na to, co si pro nás připravil pod označením Ultraforce P35W v2. Ten byl označen za nejlehčí 15,6" herní notebook.
K oblíbeným
reklama
Gigabyte Ultraforce P35W v2 je tedy 15,6" herní notebook, který má tloušťku 20,9 mm a váží 2,16 kg. Vybaven je procesorem Corei i7 čtvrté generace Haswell a také slušně výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 870M se 6 GB paměti GDDR5, která v testu 3DMark 11 získala skóre P7109 bodů.

Povrch notebooku Ultraforce P35W je vyroben z pískovaného hliníku s šedou barvou a v jeho jednoduchém těle vybaveném dvěma výdechy chlazení (Supra-Cool) je kromě uvedeného procesoru (typ nebyl upřesněn, takže asi bude na výběr) a grafické karty také odnímatelná optická mechanika, kterou budeme moci nahradit diskem nebo SSD. Její pozice je vepředu hned pod touchpadem, což dnes není zrovna obvyklé, ale jde o vhodnou pozici pro snadné ovládání.

Celý systém podporuje až čtyři SSD s celkovou kapacitou 2 TB, popřípadě dva 512MB mSATA SSD doplněná o dva 1,5TB pevné disky. Nejvyšší výkon pak přinese Gigabyte RAID Storm, čili systém třech mSATA SSD v poli RAID 0 (striping). Gigabyte také nabízí funkci Fan Tweak, která umožní nastavit tři režimy výkonu chladicího systému, jemuž pak bude uzpůsoben výkon systému, takže by nemělo dojít k jeho přehřátí.

Použitý 15,6" displej má rozlišení Full HD a pozorovací úhly 170°, takže jde o TN. Externí displej pak můžeme zapojit k Mini DisplayPortu, který podporuje rozlišení až 4K. Z fotografií je pak zřejmé, že na levé straně pak máme otvor pro zámky Kensington, RJ-45 Gb Ethernetu, dva USB 2.0, dva audio a čtečku karet. Na pravé straně pak je napájecí konektor, D-Sub, HDMI, zmíněný Mini DisplayPort a dva USB 3.0. Více informací se dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj), ale otázkou je cena a dostupnost.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty
Do střední třídy poputují dvě novinky společnosti Samsung Galaxy A30s a A50s. Obě přinesou tři zadní fotoaparáty včetně 5MPx hloubkové kamerky, 6,4" Super AMOLED displej a velký 4000mAh akumulátor.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG představuje vyšší low-end K40S a K50S LG představuje vyšší low-end K40S a K50S
Společnost LG představuje dvě novinky do vyššího low-endu, resp. nižšího mainstreamu. Jde o modely K40S a K50S s velkým 6,1”, resp. 6,5” FullVision HD+ displejem a nově i širokoúhlým fotoaparátem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Včera, aktualita, Milan Šurkala