www.svetmobilne.cz
>
>
>

Genius Energy Mouse: myš nebo mobilní nabíječka?

Genius Energy Mouse: myš nebo mobilní nabíječka?
, , aktualita
Energy Mouse je obojí, čili může posloužit na cestách jako myš nebo také jako nabíječka pro mobilní zařízení, která je vybavena vlastní baterií s kapacitou 2700 mAh. Podívejme se tedy, co vše nám nabídne.
K oblíbeným
reklama
Genius Energy Mouse tak dokáže trošku ušetřit prostor na cestách. Když už tedy s sebou máme tahat myš, nebude nutné přibalit i mobilní nabíječku. Stačí využít její USB port, který je umístěn na její hraně blíže k uživateli. Z toho vyplývá, že ji těžko budeme používat současně při nabíjení například telefonu, ovšem v takovém případě nám nic nebrání jej dobíjet z notebooku.Samotná myš se připojuje pomocí rádiového rozhraní v pásmu 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů. K tomu nabídne celkem čtyři tlačítka, a to levé, pravé, prostřední pod kolečkem a nabíjecí, dále senzor s rozlišením 1200 dpi a zmíněnou 2700mAh baterii typu Li-Pol.

Ta poslouží k dobíjení různých zařízení, ale také jako zdroj energie pro samotnou myš. Genius přitom pro myš samotnou vyhradil rezervní kapacitu, aby se nestalo, že si ji kompletně vybijeme. K dispozici také budou tři barevné verze, a to modrá, červená a stříbrná.
  • Připojení k PC - 2,4GHz rádiové, dobíjení pomocí USB
  • Počet tlačítek - 4 (levé, pravé, prostřední s kolečkem, nabíjecí)
  • Rozlišení (dpi) - 1200 dpi, infračervený senzor
  • Kapacita baterie - 2700 mAh Li-Polymer
  • Rozměry - 107,7 x 65,3 x 33,1 mm
  • Hmotnost - 120 g
  • Podporované systémy - Windows 8/Vista/XP nebo Mac OSX 10.4+

Cena byla stanovena na 459 Kč, respektive 17 euro s daní.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE Apple představil levnější chytré hodinky Watch SE
Další novinkou společnosti Apple jsou chytré hodinky Apple Watch SE. Stejně jako iPhone SE, i tento model má být poměrně výkonným, ale přesto levnějším hardwarem než plnohodnotné verze. Dostává např. výkonný dvoujádrový procesor S5.
16.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad Air 2020: nový čip A14 Bionic a podpora Pencil 2. generace Apple iPad Air 2020: nový čip A14 Bionic a podpora Pencil 2. generace
Apple včera na své keynote představil nový tablet iPad Air. Ten si propůjčuje spoustu vlastností z většího a dražšího brášky iPad Pro. Dokonce podporuje i pero Pencil 2. generace. Najdeme zde také nový 5nm čip Apple A14 Bionic.
16.9.2020, aktualita, Milan Šurkala