Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Grafy do Pocket Excelu či jinak ?

Vilda_ce4you (40)|11.3.2003 11:11
Dlouhá léta jsem používal Psion 5mx a v něm vestavěná aplikace "Excel" parádně pracovala s grafy téměř jako "velký" Excel....přešel jsem na PPC (konkrétně iPAQ 3970) a věřil, že grafy vykreslené v barvách budou ještě lepší.... a ejhle.... žádné grafy!!!![:((] Existuje nějaký soft, který by to dokázal??? Moc děkuji za jakýkoliv typ....
Paullus_ce4you (400)|11.3.2003 14:30
Je jich řada, stačí jen prohledat příslušné stránky se softwarem pro PocketPC. Já osobně bych doporučoval program SpreadCE, který má kromě grafů i řadu dalších funkcí v Pocket Excelu chybějících (viz www.byedesign.freeserve.co.uk/).

P.
Vilda_ce4you (40)|11.3.2003 15:48
[:)] moc díky za typ....vyzkouším....
jaih (55)|12.3.2003 14:03
tak jsem na to take koukal a napadlo me, ze je moc skoda mit plnou flashku nedokonalych aplikaci a zacpavat si drahou RAM nahradami. Kdyby tak nejaky sikula dokazal udelat upgrade PPC2000 (nebo 2002), kde by misto readru byl MOBIPOCKETREADER, misto pruzkumnika TOTAL-COMANDER, misto excelu tenhle programek...
Vilda_ce4you (40)|12.3.2003 14:17
Jo, to by bylo... [:D] Ještě k tomuto tématu...objevil jsem ještě "PDAGraphiX" a ten se mi zdá parádní...je to shareware a ještě musím upozornit, že to sem tam zatuhne příp. to hlásí "nedovolenou operaci", prostě klasické "windowsovské" hlášky, které všichni známe...nicméně grafy to dělá pěkné.... Máte ještě někdo nějaké zkušenosti s tvorbou grafů.....????[:)]