Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

(Skoro)Vše o VGA

8daniela (23)|8.11.2005 09:13
Děkuji, ale z tvé logiky vyplývá, že PDA s VGA se vyrábějí v portugalské,španělské,italské atd. jazykové mutaci (viz program ozVGA pro příslušné lokalizace). Nechci tvrdit, že nemáš pravdu, ale má zkušenost mi říká, že výroba např. v italské mutaci ROM je málo pravděpodobná.To, že jsi věnoval energii,abys mi vysvětlil pojem HR, mě skutečně dojalo.Děkuji.
beecher (9270)|8.11.2005 09:32
No, vyroba PDA s ruznymi jazyky OS je plne v rezii vyrobcu PDA, Microsoft jim poskytuje vsechny jazykove verze OS (tech je napr. u WM5 uz kolem 40). Co je mi ale znamo, tak jsou zarizeni urcite vyrabeny v techto jazycich: Anglictina, Francouzstina, Nemcina, Italstina, Spanelstina, Cinstina (zjednodusena), Japonstina.
8daniela (23)|8.11.2005 14:42
[QUOTE]No, vyroba PDA s ruznymi jazyky OS je plne v rezii vyrobcu PDA[/QUOTE]

ale to bohužel neřeší můj dotaz-mohu s velkou lokalizací od Sunnysoftu bez obav nainstalovat jeden ze dvou zmiňovaných programů pro real VGA, když tvůrci důrazně upozorňují,že se dá použít pouze v případě příslušné jazykové lokalizace ROM? Mám FSW LOOX 718 s WME2003SE. Děkuji znalým za řadu.
TheMelin (1642)|8.11.2005 14:48
ANO, můžeš. Lokalizaci, kterou ty tam dáváš, je jen další program.
8daniela (23)|8.11.2005 16:44
Díky. Na jiném místě jsem se dozvěděla, že nainstalovat novou verzi lokalizace bude nejlépe po HR, takže si na ni počkám, a pak budu směle s VGA experimentovat.Zdravím.