Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: 30 dnu na reklamaci?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ahoj nevíte nahodu co muzu narokovat kdyz t-mobile trva zarucni oprava MDA III dele jak smluvenych 30 dnu.??
    Odpovídat lze po přihlášení

ZRH ZRH je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Jsem přesvědčen, že máte právo na jednostranné odstoupení od smlouvy - tzn. vrácení peněz, popř. výměna za jiné zboží, v původní hodnotě MDA III.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Dawe
    Ahoj nevíte nahodu co muzu narokovat kdyz t-mobile trva zarucni oprava MDA III dele jak smluvenych 30 dnu.??
    Ano, 31. den zajit na pobocku a chtit penize na ruku.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

hlavne nepodepisovat zadnej dokument v zneni "souhlasim s delsi zarucni dobou" nebo tak neco, i kdyz zakon to snad ani nedovoluje, ale ....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    hlavne nepodepisovat zadnej dokument v zneni "souhlasim s delsi zarucni dobou" nebo tak neco, i kdyz zakon to snad ani nedovoluje, ale ....
    Presne tak, tahe vyhlasenie by bolo neplatne..., ale druha stranka je ta, ze pokial to podpisete, predajca istotne bude trvat ze ma este dalsich 30 dni a Vam pomoze iba sa obratit na COI, alebo sud, co je zasa na ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Presne tak, tohle jsem kdysi udelal s jinym phonem - podle zakona nekompromisne zadat vraceni penez (a hned si koupit novej)). Jenze vetsina firem si tohle hlida a to tak, ze pekelne, takze pokud jim tam zustal tel. viset dele, tak bud je to takovy problem, ze by ty $ stejne vraceli a nebo jsou to opravdu paka.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

He, he... S55 nebo co jsi to dostal bych jim asi hodil na hlavu, tak to je for.

ZRH ZRH je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Ten Siemens C55 je jejich oblíbená náhrada. Já už jsem měl MDA II na záruční opravě 3x, nikdy nespěchali, vždy to bylo 23 - 28 dní. Nechápu, jak mohou za MDA za 21 000 nabízet jako náhradu takový šrot. Takže jsem jim dal 21 000, byl skoro 3 (slovy tři) měsíce bez svého telefonu (MDA), a ještě se na mně vždy dívali, jak na blba. To je radost, že?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ZRH
    . Já už jsem měl MDA II na záruční opravě 3x, nikdy nespěchali, vždy to bylo 23 - 28 dní.
    Podobná zkušenost u OSKARA s telefonem. Třikrát uznaná záruční reklamace, při čtvrtém odevzdání jsem žádal o peníze, ale poslali to servisu, odkud to vrátili, že se nejedná o záruční opravu.

Když jsem apeloval na to, že již po třetí uznané reklamaci mám nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, mi řekli že utekla dlouhá doba mezi třetí opravou a čtvrtou - neuznanou.

Jinými slovy : radši nebudu sprostý.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Kiddin'? Mate nekdo radu - spis pravni, jak v takovych pripadech postupovat? Co delat, kdyz neni uznana reklamace, jak opravdu urcit, zdali se jedna o zarucni opravu a kdy je zakaznik v pravu. Ja jsem z toho popravde take zmaten.

Teoreticky je mozne, ze prodejce kdykoliv muze vymenit za novy kus a pokusy na zruseni smlouvy jedou znova)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

COIka...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Jenze prodejce to stoji penize, vis? Co delat, kdyz si myslis, ze jsi v pravu? Podat zalobu, najit si pravnika, soudniho znalce a modlit se. Nekdy staci malo, nekdy se to musi dotahnout do konce. Z vlastni zkusenosti vim, ze vse se da, kdyz chces a mas trpelivost. Uz se mi takhle povedlo dovolat se sveho i u nejvetsich firem jak MS a HP a jeste se mi omlouvali

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Bohužel jsem na to neměl nervy a smířil jsem se s tím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

A nebo doporucuji pojistovnu pravni ochrany - je sice draha, ale obcas se vyplati.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Bohužel jsem na to neměl nervy a smířil jsem se s tím.
    A to je nejhorsi, co si mohl udelat. Takto to zkusi i na jine. Kdyz jim da nekdo pres pazoury, tak si priste daji vetsiho majzla.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Cruise na reklamaci?
    Od ladako v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 22-05-2008, 19:01
  2. Jak na reklamaci TyTN od O2
    Od musashi v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-03-2007, 23:48
  3. i-Tec 339 - Na reklamaci nebo se ji da pomoct.
    Od jval_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 16:03
  4. Čeština na A730 po reklamaci
    Od katom v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-05-2005, 13:20
  5. Problémy s reklamací karty MMC
    Od ing.dr v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 02-02-2005, 11:04