Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: T-Mobile bude omezovat internet

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

http://mobil.idnes.cz/mob_operatori...._operatori_brz
    a dřívější článek
    http://mobil.idnes.cz/mob_aktuality...._aktuality_dno

Další nepotěšující zpráva od naší mobilní jedničky. Po oznámení, že její UMTS zase tak moc mobilní nebude, nám chtějí zpomalit internet u neomezeného GPRS tarifu. 2 GB je hranice, po jejíž překročení během jednoho zúčtovacího období bude zákazníkovi omezena rychlost přenosu na 32 kbps.

EDGE v našich krajích (kde bydlím) nejde, ale mohu říci, že 2GB překročíte snadno, aniž nějak výrazně moc surfujete, natož abyste něco při rychlosti šneka stahovali. :? :no:

Že by manažeři T-Mobile opisovali u kolegů z Českých drah, kteří dělají všechno proto, aby odradili poslední zbytky zákazníků:?: Opravdu jsou tak naivní, že si myslí, že stahovači používají EDGE a GPRS? "To je hnus, Velebnosti", tvrdím s Kelišovou (z trilogie Slunce, seno ...) a jen doufám, že to nebude tak hrozné.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak tak, patrim mezi stahovace, i kdyz uz to neni, co to bejvalo tak pred dvema lety..a rozhodne si potrpim na 2 megabitovou lajnu po kabelu.. pres edge bych nastahoval tak akorat ...
    Ovsem stahnout si maily treba cestou z Prahy do Chebu, rekneme v okoli Plzne, to bych rad, ale 2GB, to je snad provokace :sarcastic:
    Pockam si na UMTS Vodafone

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

AAARGH, hruza, u eurotelu je to good, ale vadi mi ze kdybych chtel pausal (a chci), tak budu muset platit jeste jeden pausal za Net a na to zase penize nemam. :$:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

T-mobile Slovensko to ma uz dlho a dokonca ta hranica je 1,5 GB. Ale na PDA sa mi to este nepodarilo prekrocit. Pokial to ale vyuzivate s PC je to strasne malo. Pritom to nazyvaju neobmedzeny internet, ale vzdy je tm nejka *, ktora Vas rychlo vyvedie z omylu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

2GB je vazne malo pro denni uzivani, ja to mam na ADSL, resp. jsem mel par mesicu tohle omezeni a bylo to jen tak tak (jednou jsem to dokonce o 85MB prekrocil a tam mi naparili dalsich 35kc za dalsi 1GB) a to nejsem zadnej stahovac a maximalne stahuju updaty aplikaci. Pokud to nekdo uziva na 24h pripojeni, 2GB temer jiste prekroci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

2GB staci, pokud mas este pevnej.. Ale pokud se nestahuje, tak udelat 2GB za web a majly se mi zda obtizny

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

neni to obtizne, proto jsem to psal je pravda, ze asi moc ctu novinky, chodi mi hodne posty, ceniku a podobne, ale tkay jsem si myslel, ze 2GB neni moc, ale je to jen 66MB na den a to je sakra malo....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ten T-Mobile taky musi byt ve vsem prvni...
    Zrusil posilani SMSek z webu, ted omezuje nonstop tarify, kam to speje? Omezi vam i volani?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vitejte v realite. Ja mam "neomezený internet" 312/312 KB/s a limit 2GB. Po prekroceni 64/64 KB. A to se delim o internet s brachou. Po pulce mesice je po limitu. At chcipne monopol.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Co řešíte? Oskar to omezení má též, jen je to veřejné tajemství, a Eurotel také! Už všichni tři operátoři toto omezení uplatňují, pouze T-mobile o tom mluví veřejně. Liší se to pouze velikostí toho limitu. Stačí zajít do některé značkové prodejny s trošku upovídanými zaměstnanci a dozvíte se věcí..

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Neomezený internet omezí i T-Mobile a Oskar- další článek k tématu, tentokráte od mobilring.cz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

XPe, a kde jsi sebral, ze ET na GPRS/EDGE omezuje? CDMA ano, ale GPRS/EDGE je ponechano opravdu neomezene...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Pred 14 dny jsem volal na TM ohledne rychlosti EDGE (v Praze 3) a operator se ptal na stav pocitadla stazenych dat. Zrejme omezeni jiz je funkcni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Fakt si dělají legraci ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Před pár dny jsem zjistil omezení vydané T-mobilem. Naštval jsem se, a okamžitě jsem si zašel zjistit zda podobné manýry uplatňují i ostatní operátoři. Pokud by tomu tak nebylo, přešel bych k nim. V Oskaru na Národce v Praze mi řekli po pár slovních kličkách že ačkoliv to nezdělují zákazníkům, to omezení mají také, a hned vedle v Eurotelu mi řekli že mají též limit, že si přechodem k nim v tomto ohledu nepomohu.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Bude někdy Windows Mobile 6 Crossbow pro HTC MTeoR ????
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-04-2007, 12:21
  2. Opera bude předinstalována na zařízeních s Windows Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-03-2007, 17:35
  3. Bude Qtek 9600 v nabidce T-Mobile?
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-08-2006, 18:00
  4. T-Mobile bude mít Internet 4 G
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-09-2005, 00:19
  5. Bude Windows Mobile for Pocket PC na Acer n50?
    Od paul2_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-05-2005, 10:07