Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s iMate Jasjar (HTC Universal) v ruce

pdq (380)|22.9.2005 20:44
[QUOTE="Miloš Strouhal"] ale za těch 22000kč včetně DPH (za tolik mi jej známý nabízí) to možná i koupim. ;)[/QUOTE]

Aj ja chcem takeho známeho...:O :D
Miloš Strouhal (3997)|22.9.2005 20:46
Muj nazor je, ze je to skvele a jedinecne zarizeni. Ta klavesnice ma dle vseho opravdu slouzit k pohodlnemu psani, je jeste lepsi nez u komunikatoru od Nokie, po par chvilkach jsem se na ni "rozepsal" jako o zivot! :) Displej a jeho kvalita je take super. Štve mne však váha a tlošťka zařízení, uhlopříčka displeje a absence EDGE. Pokud bychom měli již spuštěné UMTS, toto zařízení by bylo naprosto skvělé na provozování ve službách jež budou sítě třetí generace umožňovat. Ale s GPRS?! Achjooo, alespoň to EDGE by vážně moc bodlo.. :sarcastic:

Prostě to pro mne neni "laska na prvni pohled" tak jak tomu kdysi bylo u MDA II, nebo casem u Compacta.. Coz ovsem neznamena ze se ten "vztah" casem nemuze zlepsit.. ;)
Miloš Strouhal (3997)|22.9.2005 21:00
"Znamej" ma prodejnu s mobilnimi telefony, a taha to sem zvenku od jinych "znamych" z nejakych velkoskladu za pomerne slusny peniz. Ale uznavam ze cena 22000kc vcetne DPH za MDA IV mne take docela dostala, ackoliv zaruku clovek musi pak uplatnovat venku.. A tim ze ja jsem dalsi jeho "znamej", je ochoten mi to prodat za nakupku a nic na tom "nevydelat".. Uz pred rokem kdyz tu MDA III stalo v prosinci bezne kolem 23000kc - 24000kc mi jej byl schopen privest a prodat za cca 17000kc.. Mozna jeste zminim, ze par mesicu pouzivanej ale naprosto neposkozenej iPAQ hx 4700 ze ktereho ted pisu tento prispevek mne diky smlouvani vysel vseho vsudy na 6750 kc.. :) Ale to uz jsem docela "off topic" a omlovam se za to.

Edit: mimochodem, tohle už jste viděli? My tu resime cenovou nedostupnost a prvni osahani zarizeni a tam uz se regulerne flashuje! :D :D :D

Edit2: konecne system kde Clear Type funguje i v Landscapu, to jsem netusil, že WM5 to konecne budou mit vyresene. No tak huraaa.. ;)
davidkm_ce4you (248)|22.9.2005 22:28
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Muj nazor je, ze je to skvele a jedinecne zarizeni. Ta klavesnice ma dle vseho opravdu slouzit k pohodlnemu psani, je jeste lepsi nez u komunikatoru od Nokie, po par chvilkach jsem se na ni "rozepsal" jako o zivot! :) Displej a jeho kvalita je take super. Štve mne však váha a tlošťka zařízení, uhlopříčka displeje a absence EDGE. Pokud bychom měli již spuštěné UMTS, toto zařízení by bylo naprosto skvělé na provozování ve službách jež budou sítě třetí generace umožňovat. Ale s GPRS?! Achjooo, alespoň to EDGE by vážně moc bodlo.. :sarcastic:

Prostě to pro mne neni "laska na prvni pohled" tak jak tomu kdysi bylo u MDA II, nebo casem u Compacta.. Coz ovsem neznamena ze se ten "vztah" casem nemuze zlepsit.. ;) [/QUOTE]

Nenech sew odradit že nikdo nereaguje a posilej další informace :-) všichni se na ně jen klepem :-)
beecher (9270)|22.9.2005 22:39
Ja ne... :)
pdq (380)|22.9.2005 22:45
[QUOTE="beecher"]Ja ne... :)[/QUOTE]

Nikdy nehovor nikdy.....:D
davidkm_ce4you (248)|22.9.2005 22:47
[QUOTE="beecher"]Ja ne... :)[/QUOTE]


tak tio nekaž nám ostatním :-)
hybo (3107)|22.9.2005 23:11
Taky se neklepu ;)
Zdenek Malinsky (9781)|22.9.2005 23:12
[QUOTE="davidkm"]...všichni se na ně jen klepem :-)[/QUOTE]No, čím je větší očekávání, tím bývá větší zklamání. Vzpomeňte si, jak se všichni radovali, když padnul Špidla, toho nahradil ještě horší Gross a když jsme se radovali z jeho pádu, přišel na jeho místo Paroubek.

Počkejte si na recenzi. Pavel už ji nezadržitelně píše.
Miloš Strouhal (3997)|22.9.2005 23:18
[QUOTE="hybo"]Taky se neklepu ;) [/QUOTE]Ještě aby jo, když máš určitě minimálně tři kusy skladem.. :D :D :D Ale to nikoho nezajímá, myslím že tato diskuze je spíše o MDA IV a prvních zkušenostech s tímto zařízením, ne o chytračení.. ;)

2 Zdeněk Malinský: nechci ti kazit radost, ale MDA IV toho s Parobkem vážně nemá mnoho společného, snad jen bohužel tu váhu a tloušťku.. :D Paroubek nás zřejmě již ničím nepřekvapí, ale MDA IV určitě ano, myslím že recenze Pavla Kozy bude nadšením a chválou doslova přecpaná.. ;)
hybo (3107)|22.9.2005 23:21
neee, tak jsem to nemyslel, jiste mam radost z noveho zarizeni, ale proste MDAc, nebo Atom je to, co zase vzrusuje mne, mno :D
davidkm_ce4you (248)|22.9.2005 23:24
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="davidkm"]...všichni se na ně jen klepem :-)[/QUOTE]No, čím je větší očekávání, tím bývá větší zklamání. Vzpomeňte si, jak se všichni radovali, když padnul Špidla, toho nahradil ještě horší Gross a když jsme se radovali z jeho pádu, přišel na jeho místo Paroubek.

Počkejte si na recenzi. Pavel už ji nezadržitelně píše. [/QUOTE]

Mě k tomu, abych se zase dosal do obrazu co se PDA týká přivedl kolega co jednou přišel do práce s BT sluchátkama k iPagu ... a zazdil to když pustil navigaci od zákazníka do firmy ... myslel jsem si že zařízení tohoto typu mám už za sebou (Freestyle .. zůstalo v hospodě, NEC MOBILE 800 má synovec) ale když se po něčem začnu pídit a nekoupím to bez rozmyslu, tak mi to vychází ... a tak si věřím i teď :D ... teda myslím :-) Podobné nadšení jsem zažil u P800 .. a povedlo se .. i když je to otázka několika měsíců. kdy se z bomby stane rozbuška :-(
davidkm_ce4you (248)|22.9.2005 23:26
[QUOTE="hybo"]neee, tak jsem to nemyslel, jiste mam radost z noveho zarizeni, ale proste MDAc, nebo Atom je to, co zase vzrusuje mne, mno :D [/QUOTE]

... malé rozlišní :-)
beecher (9270)|22.9.2005 23:28
Pani kolegove, mam velkou prosbu, nazyvejme veci pravymi jmeny. HTC Universal u T-Mobile neni MDA IV, ale MDA Pro. Dekuji. :yes:

Podle vseho oznaceni MDA IV se presune na zarizeni zname jako HTC Wizard (viz dnesni seznam zarizeni, ktere vyrabi HTC).
Cake (68)|23.9.2005 16:18
Možná jste na to už někdo narazil, ale kouknul jsem se na stránky německého T-Mobile a překvapila mě cena nedotovaného MDA Pro (ohne Vertrag): 749,95 €.
Miloš Strouhal (3997)|23.9.2005 16:58
No, tak to je zřejmě těch mých 22 000kč. Tak na co ještě zájemci čekáte? Šup nakupovat do německa a hned to můžete flashovat na anglickou ROM za pomoci xda-developers.. ;) :yes: Lepší cenu asi teď neseženeme..
hybo (3107)|23.9.2005 17:03
Skoda, ze tam nejde objednat do CR :no:
Wuffi (1599)|23.9.2005 17:04
Ale neni to daleko... ;)
hybo (3107)|23.9.2005 17:22
To je fakt, pro lidi, co si tam chteji zaji, osobne bych nic neresil a sadnul na auto a letel, tedy, chtit ho ;-)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|23.9.2005 17:31
[QUOTE="Miloš Strouhal"] Tak na co ještě zájemci čekáte? Šup nakupovat do německa a hned to můžete flashovat na anglickou ROM za pomoci xda-developers.. ;) [/QUOTE]

Německé prostředí asi nikomu sedět nebude, a naládovat do toho angličtinu, znamená určitě i v německu konec záruky. ;)
Kato_ce4you (970)|23.9.2005 18:11
[QUOTE="JirkaP."]Německé prostředí asi nikomu sedět nebude, a naládovat do toho angličtinu, znamená určitě i v německu konec záruky. ;) [/QUOTE]
To sice jo, ale kdo tady nema flashovane jakekoliv jine MDA? Tak je snad jedno, jestli tu 4ku flashnete hned nebo "az" za mesic :cool:
Miloš Strouhal (3997)|23.9.2005 18:17
[QUOTE="JirkaP."]
Německé prostředí asi nikomu sedět nebude, a naládovat do toho angličtinu, znamená určitě i v německu konec záruky. ;) [/QUOTE]Děláš jako by jsi nikdy nezálohoval ofiko ROM z MDA na SD kartu.. :D A navíc, je dost možné, že na ftp xda-developers už ta originální německá ROM je uploadovaná.. A pokud ne, za pár dní tam jistě bude.. ;) Takže debata tímto směrem je myslím bezpředmětná.. Buďto to opravdu chcete, a za cca 22 000kč včetně dph to již v tuto chvíly můžete mít, s dvouletou zárukou uplatňovatelnou v jakékoliv prodejně německého t-mobilu (a k hranicím to zas až tak velká dálka neni, že..), a nebo to nechcete a pak není co řešit. Rovněž již není "finanční důvod" čekat, čeští operátoři to levněji prodávat rozhodně nebudou.. ;) Takže pokud bych opravdu byl rozhodnut že tuhle "cihlu" chci, a měl bych přebytečných 22 000kč, nečekám už ani chvilku.. ;) Ja to mam pouze ulehčené o tu cestu na hranice, teď už jen uskutečnit to rozhodnutí že to zařízení opravdu chci a vypláznout 22 táců za plastovou plechovku od sardinek.. :D
HELEKAL PETR (195)|25.9.2005 16:42
No ještě počkám, jestli se některej operátor ( nejlíp Erortel) neprobere a nezačne jej nabízet za dotovanou cenu,páč když už jsem jim vysolil tolik peněz za paušál a Data Expres, tak ať z toho taky trochu něco mám.
davidkm_ce4you (248)|26.9.2005 23:38