Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: jak spojit asus pres infra s twistem

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem zase o něco chytŕejší jen nefim jak a kam v mem asusu nastavit ty připojovací čísla ale ja nemam eurotel ale twist poradite jak a kde mam xco napsat? dik:O

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

No... tak já to mám tak udělané a jsem na to stejně (ASUS vs infra mobil s twistem)... jde jenom o to aby jsi mel funční na mobilu GPRS... v ASUSu nastavíš nové připojení přes modem typ modemu Generic IrDa a číslo na t-mobile GPRS je *99***# a uživatelské jméno a heslo necháš nevyplněné... pak už jenom vesele surfuješ ;-)

EDIT: čísli je *99***1#...

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Mark314
    No... tak já to mám tak udělané a jsem na to stejně (ASUS vs infra mobil s twistem)... jde jenom o to aby jsi mel funční na mobilu GPRS... v ASUSu nastavíš nové připojení přes modem typ modemu Generic IrDa a číslo na t-mobile GPRS je *99***# a uživatelské jméno a heslo necháš nevyplněné... pak už jenom vesele surfuješ ;-)
    Tak tak.Ale.Neměla by náhodou být mezi poslední hvězdičkou a křížkem ještě jednička?Já jen tak,že tak to mám u sebe.Číslo by pak mělo vypadat takhle *99***1#.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Jirka CBX
    .Neměla by náhodou být mezi poslední hvězdičkou a křížkem ještě jednička?Já jen tak,že tak to mám u sebe.Číslo by pak mělo vypadat takhle *99***1#.
    No jo... překlep... pardon... má tam být jednička... samozřejmě... díky za opravu..

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

No jo... překlep... pardon... má tam být jednička... samozřejmě... díky za opravu..
    Nic se neděje.Nikdo neni neomylnej.A kdo to taky má v tom dnešním shonu furt po sobě kontrolovat,že?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

No jo... to je taky pravda... svatá pravda :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To je dneska uz druhej :
    Jirkao CBX., oprav si prispevek, asi nemas uzavrenou citaci, rozhodil jsi stranku..

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Saman
    To je dneska uz druhej :
    Jirkao CBX., oprav si prispevek, asi nemas uzavrenou citaci, rozhodil jsi stranku..
    Opraveno.Ale že mi to dalo přemejšlení,než jsem na to přišel.ops:

Podobná témata

1. MDA I a internet pres infra
    Od lukee_cz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-06-2006, 23:50
  2. S Asusem pres infra na icq
    Od Nublar v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-09-2005, 21:41
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-01-2004, 16:44