Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Eurotel dnes představil UMTS

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To tam nemate ani ADSLko? Na www.dsl.cz si muzete overit dostupnost podle telefoniho cisla...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od beecher
    To tam nemate ani ADSLko? Na www.dsl.cz si muzete overit dostupnost podle telefoniho cisla...
    ADSL? Myšleno jako "lepší" pevná linka od telecomu? To nevím, ale podle telef.č. nic neověřím - mám mobil (teda spíš dva až tři :? ), nemám "pevnou".
    A zařizovat "pevnou" - jen kvůli netu mi přijde jako naprostá blbost. ... takže mám net pouze GPRS - což je velmi pomalé a velmi drahé řešení - třeba v neděli - vlezl jsem na net - otevřel příslušnou stránku - zkopíroval text z jedné web stránky do pocket PC - excel - odhlásil se .... zavěsil .... cca 49 Kč mě to stálo - otázka tak 15 minut a trochy textu ...

Dokud u nás budou takovéto telekomunikační služby .... pánbů s náma a zlý (telecom) pryč ... :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To, jestli si poridite pevnou linku kvuli ADSL necham na vas, ale na to GPRS doporucim nejaky unlimited tarif. Na polovinu castky vas vychazi denni naklad.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od beecher
    To, jestli si poridite pevnou linku kvuli ADSL necham na vas, ale na to GPRS doporucim nejaky unlimited tarif. Na polovinu castky vas vychazi denni naklad.
    Pevnou linku si teda urkytě nepořídím .... a unlimited tarif ... asi taky nee ... nemám mobil n smlouvu a ani nechci .... jak se říká v jedné reklamě ... "paušál, paušál a zase paušál..."
    Bez netu je sice zle, ale na druhou stranu platit tisícovku měsíčně a pak si občas spustit net a "brodit" se rychlostí kterou operátor na "venkově" poskytuje (tedy řádově jako vytáčená linka či o nějakých pár kbps navíc) mi přijde jako vyhazování peněz.
    To by mělo smysl při garanci minimálně 128 kbps či při dnešních velikostech webowek už spíše 256 kbps - pak jsem ochoten řekněme tu tisícovku měsíčně dát. Za GPRS "rychlost" NE!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Go a Twist (nevim jak Oskarta) umi take "unlimited"...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. HTC dnes představil nový způsob ovládání PDA
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-06-2007, 03:55
  2. Eurotel dnes představuje 3G
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 08-12-2005, 10:15
  3. T-Mobile představil rychlá data EDGE a UMTS