Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: Gibo SMS

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nevim jestli jste to nekdo zkousel, ale celkem dobrej programek na SMS pres gprs pokud platite za kb je Gibo SMS http://sms.dynawest.cz na mim MDA I funguje v pohode
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Taky ho uspesne pouzivam :-)
    Jen teda pouzivam verzi pro smartphone a tam je nestasne vyresene zadavani adresata SMS. Nebo resite to nekdo jinak? Diky

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já používám GiboSMS SP 1.04 na MPx 200 s WM2003 a tady umí gibo pracovat s adresářem telefonu. Tedy jedinou výtkou je, že pokud je u kontaktu uloženo více čísel tak si gibo vybere některé z nich (bohužel nevím podle jakého klíče) a v mém případě to bylo většínou číslo pevné linky. Jak je to u MDAc by mě velice zajímalo, protože se chystám v horizontu několika dní vyměnit MPx za MDAc.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Peknej programek a pokud ta jedna zprava stoji cca 0,06Kč, tak potom bych jistě šel do registrace za 100Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od HeadHunter
    Já používám GiboSMS SP 1.04 na MPx 200 s WM2003 a tady umí gibo pracovat s adresářem telefonu. Tedy jedinou výtkou je, že pokud je u kontaktu uloženo více čísel tak si gibo vybere některé z nich (bohužel nevím podle jakého klíče) a v mém případě to bylo většínou číslo pevné linky. Jak je to u MDAc by mě velice zajímalo, protože se chystám v horizontu několika dní vyměnit MPx za MDAc.
    Zkus na tom kontaktu kteremu to chces poslat zmacknout sipku do prava. Rozbali se ti jeho cisla.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Spider
    Peknej programek a pokud ta jedna zprava stoji cca 0,06Kč, tak potom bych jistě šel do registrace za 100Kč
    Mno zalezi na tom kolik te stoji 1kB. Jistym zpusobem se daji posilat SMS i na T-Mobile.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám jej registrovaný cca dva měsíce a na tohle jsem nepřišel moc dík blackdote . Jo na T-mobile to jde jen pokud mají dané osoby aktivovaný SMS email. Tedy pokud nepočítám to, že by jste byli registrovaní v T-zones :?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Spider
    v gprs monitoru me to to vzdycky napocita 2Kb, ale i tak se to da

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

http://sms.dynawest.cz/forum/viewtopic.php?p=1342

Zkuste tady zaposobit na autora at zapracuje na verzi pro PocketPC. Uz jsem mu psal, jen by chtelo ho trosicku ... popohnat :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Nová beta verze 2.00 v kompletní instalaci z PC přes activesync pro SmartPhony i PocketPC.Pro majitele MDA compact rešení psaní s českou T9 v IntellPadu.Odešle automaticky bez háčků.SP nemám tak jsem instalaci nemohl vyzkoušet.Napište případné problémy. Domácí stránka programu
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tady je o novym gibuSMS 2.0 dalsi info... jinak ta verze 2.0 je uz jednotna, chodi jak na SP (testoval jsem na mpx200) tak i na PPC (pouzivam na MDA II).

Download aktualni verze pro SP i PPC ! here !

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od jerrry
    Tady je o novym gibuSMS 2.0 dalsi info... jinak ta verze 2.0 je uz jednotna, chodi jak na SP (testoval jsem na mpx200) tak i na PPC (pouzivam na MDA II).

Download aktualni verze pro SP i PPC ! here !
    Ja tady snad nevystavil aktualni verzi?A na strankach autora se toho rozhodne asi dovime vic."Moje" soubory jsou pro "linejsi" nebo mene "zdatne" pro instalaci jak je obvykle u jinych programu.Kdo rad pouziva instalaci Cabinstalem tak CAB se rozbali do adresare AS v PC=stornovat instalaci az se AS zepta kam instalovat a prekopirovat CAB do PPC.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

tady je jinak recenze giba, je to sice text pro SP verzi, ale stejne jsou obe totozne :-)
    GiboSMS recenze

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

..... pochopil jsem, ze majitele pouze PDA (v mem pripade MDAIII) maji OPET smulu. Zacinam si pripadat nenormalni, kdyz mi k zivotu a komunikaci staci pouze cihlicka!! :-(

Nejradeji bych zalozil sekci Soft (POUZE) pro PPC.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Pochopil jsi špatně,stačí přečíst jen tyto 2 stránky diskuse o Gibu.Já to používám na MDA compact.Stačí když stáhneš tohle a nainstaluješ na MDA III.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Gibo SMS- nefunkční contact list
    Od symmetry_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-01-2009, 22:31