Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP photosmart mobile camera 1,3Mpx

Jackrayn (4)|30.8.2005 18:43
Má ho někdo z vás? Uvažuji o jeho koupi (za 2 963Kč :dead: ), tak abych o tom alespoň něco věděl...
belkov (140)|31.8.2005 14:24
Mám ho,funguje velmi dobře,nechám za 1800 v záruce,mám 6515 takže již nepotřebuji
hybo (3107)|31.8.2005 14:31
radsi si priplatte na poradnej fotak, kde je lepsi optika, lepsi snimac, neni podminene mit pri foceni PDA...pokud je to integrovane, tak OK, mozna se to nekdy hodi, ale kupovat si fotak jako kartu....
Jackrayn (4)|31.8.2005 14:46
Jak z něj vypadají fotky? Mohl byste mi poslat nějaké na mail (jackrayn@volny.cz), nejlépe exteriér a interiér :cool:
Vlastislav Šťastný (275)|31.8.2005 16:23
Cameru jsem si koupil víceméně ze zvědavosti. Kvalitativně je někde na pomezí mezi digitálním fotoaparátem a mobilním telefonem. Objektiv je skleněný a dá se ručně doostřovat v rozmezí makro - krajina. Při dobrých světelných podmínkách, tedy hlavně venku, jsou fotografie až překvapivě kvalitní, ve srovnání s MT. Umí natáčet i video, to jsem však zatím nezkoušel.
Naprosto perfektní je ovládací soft, včetně přechodu na prohlížení a editaci. Reakce na spoušť je táměř okamžitá. V recenzích některých PDA se zabudovanými fotoaparáty je tato věc často hodnocena negativně. Zde se HP vyznamenalo, existuje i novější verze, než je na dodávaném CD.
Praktické využití je spíš otázka individuální, ale jako hračka pro našince to je dobré. Pozn.: Pavel Koza kdysi připravoval recenzi, až se vrátí z dovolené, požádej ho o názor.