Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N35 a MS Outlook

Ludena_ce4you (5)|25.8.2005 14:51
Může mi prosím někdo pomoci? Provedu-li po synchronizaci kontaktů, kalendáře atd. SW reset N35 již nenaběhne. Musím provést HW reset a přijdu tak o instalace. Jsem začátečník. Děkuji.
hybo (3107)|25.8.2005 15:59
Muzes to vice popsat? Vytvoris partnership, udelas synchronizaci a pak, kdyz das SR, tak to prejde do wizardu? Zkousel jsi to jen s citsym zarizenim, nebo uz jsi tam neco mel?
Ludena_ce4you (5)|26.8.2005 07:38
Postup byl následující: Po vytvoření pertnership se dvěma PC jsem synchronizoval kontakty nebo kalendář s MS Outlook 2003. Vyzkoušel jsem to s ještě nepočeštěným N35, tzn. úplně čistým, pak s počeštěným (InterWrite Pro 8.6 on SunnySoft) a pak i v případě nainstalovaného SW na SD 1GB. Někdy se to seklo po synchronizaci ihned jindy ne, ale po SW reset se přístroji objeví bílá obrazovka s náčrtkem PDA a rozsvítí se podsvícení displeje. Nnásledně cca po 2sec. se sníží intenzita podsvícení a dále se nic neděje. Win nenaběhnou. Nefunguje opakovaný reset, jen HW reset.
hybo (3107)|26.8.2005 07:47
A nedela Ti to treba i hned, jak prvne projdes wizardem? To znamena, kalibrace a podobne veci, nasledne jsi v Today a kdyz das hned SR, je to OK?
Ludena_ce4you (5)|26.8.2005 08:00
Ne SW reset proběhne ve všech případech hladce pouze po synchronizaci s Outlook nenaběhne. Nezávisle na tom zda je nějaký další SW nainstalován. Po první konfigurace po HW reset jsem také restoval a bez problémů.