Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rozpoznání psaného textu

gevalim (86)|22.11.2005 10:21
No, nevypada to nijak optimisticky...

[QUOTE]Thank you for your interest in Calligrapher product! I need to find out what's involved. The difficulty depend on how Czech alphabet is different from Latin (English). But economic efficiency depends on market share of Pocket PCs. As far as I know, the only one language pack which actually paid for development was German. And we have got hundreds of requests before releasing German Pack. Yours is probably the third for the Czech Language Pack. It would be hard for me to justify the development before our Marketing Department.[/QUOTE]

Takze se nebude psat pěkně česky ale pouze pekne cesky :((
cubas_ce4you (419)|21.1.2006 02:09
100% funkcni postup, jak rozjet Decuma:
1. nainstalit Decuma z ActiveSync
2. hned bez restartu pustit a zkusit napsat nejaky text
3. prepnout klavesnici na nejakou jinou
4. zase bez restartu zad odinstalovat Decuma z ActiveSync (napise to nejake keci, ze je pouzivana z ze nejde odnistalovat)
5. SR a je to :-)
osch (1330)|21.1.2006 13:35
Na MDA II hrozí HR. Takže zálohovat :!: :!: :!:
mkuca (17)|21.4.2006 15:46
Ahoj.
Zkoušeli jste Decumu dostat do WM5? V návodu k A636 píšou, že má rozpoznání textu, ale buď jsem úplně blbej a nebo nás zase tahaj za fusekli :(
A kdyby ne Decuma, tak něco jiného.
Vřelé díky. ;)
osch (1330)|22.4.2006 00:42
Poslední novinka. Jinak doporučuji pročíst předchozích deset "listů" této diskuse a testovat. ;)
mkuca (17)|24.4.2006 08:22
Dík za typ, určitě zkusím ;)

Diskuzi jsem pročítal poctivě, ale téměř všichni mají WM2003 a tak...
Pro ty, kteří mají WM5.0 - psal jsem do Zi Corporation.
Odpověď jest :( :
"Unfortunately, Decuma products are not compatible with Windows Mobile 5.0. There are no plans to release a version of our software for these devices."

Tak to asi ani zkoušet nebudu, ale ten tvůj typ určitě.

vario (441)|24.4.2006 20:24
kdo má chuť, zkuste na wm05 Pen Reader Pro, chodí a umí i diakritiku
cubas_ce4you (419)|3.5.2006 21:14
vysla nova verze Decuma
xhladi07 (525)|21.11.2006 09:25
Chtel bych se zeptat:
Potrebuju nainstalovat obycejny Letter recognizer (kterej ruzove t-cko nevim proc z varia vyhodili). Nechcu cestinu, nechcu uceni (nebo spis nepotrebuju). Jen hchcu, aby to bylo spolehlive a psalo se tam stejne. Existuje neco takoveho? Z teto diskuze sem to nepochopil... DIK!

Edit: vyreseno Samanovym CABem :))
Dekuji..
jaguarik_ce4you (98)|14.3.2007 17:05
Poradíte ako stiahnuť Decumo On Spot SK verziu? Bol som na stranke Zi Corporation eProducts ale nedarí sa mi trial verziu nájsť. V novinkách píšu aj o českej aj o slovenskej verzii, len kde to je? Prípadne nevie niekto iný link?
Ďakujem
cubas_ce4you (419)|15.3.2007 08:38
jo pane, tak me prijde, jako by se nad Decuma zastavil cas :-(

bohuzel, stranky jsou silene stare, ani vyvoj nepokracuje, nechapu to, podle me je Decuma jedinecna a nejlepsi...