Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Nove servisni centrum Acer! Konec stiznostem?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

2milos: myslim, ze nemas uplne pravdu. jasne, jsou lidi, kteri jdou jen po cene, ale jsou lidi, kteri rozumne procento z ceny priplati u prodejce, ktery je solidni, staly, ma znalosti, kvalitni sluzby, dobre reference a ja nevim co jeste. ona je jedna vec konkurencni boj, ktery vede k pokroku, ale pokud se zvrhne v cenovou valku, tak to v dlouhodobem horizontu znamena nizsi kvalitu vyrobku, sluzeb...takze na tom ve vysledku zakaznik trati
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jenze tech, co oceni a zaplati kvalitu je hold malo, hlavne proto, ze je malo tech, co maji dost na to, aby si zaplatili...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    mno, neni to uplne jak pises...pokud zakaznik donese osobne, nebo proste chce, aby to resil prodejce, pak to prodejce musi poslat, nebo donest (=naklady)...pokud treba posilam, tak postovne cca 100kc do servisu, vrati se to a nasledne posilam zakaznikovi, takze dalsich cca 100kc...to je 200kc naklad v ciste forme (nemluve o telefonatech, nebo casu, ktery tomu venuju, naklady na internet, energii....)..kdyz si k tomu vemes, ze chcete kupovat zadarmo a tak prodejci museji mit nizke ceny, tak jak vidis, v pripade nekvalitni znacky, nebo proste poruhovejsi rady muze prodejce i slusne prodelat, protoze casto nema zdale ani tech 200kc....
    Ale to určitě není Tvůj případ, nezdá se, že by ProfiComp byl na pokraji krachu z reklamací. A Vy uřčitě máte dostatečnou možnost to odečíst do nákladů ze základu daně. Takže vem to z tý strany, než z daní zaplatit letenku do Odstavy vypasenýmu poslanci, to je lepší vděčný a spokojený zákazník, který na tebe pěje chválu kudy chodí, protože se celou dobu klepal strachy, když se po pádu na koberec už nerozběhl. Držme se hesla, co mi neulíží a druhému pomůže, zahřeje. Musíme si pomáhat. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jenze naklady si nejdrive musim z neceho mit moznost odecist, ze jo ber to tak, ze kdyz vydelam na PDA treba 100kc, tak vsechny naklady navic k tomu konkretnimu obchodnimu pripadu se odecitaji z tech 100kc...

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Prosim Vas zajimalo by me jestli se k servisu Acer vztahuje i nahrani noveho OS do meho Acerika n30. Vcera jsem zkousel update na SE a po trech hodinach ani tuk ... proste mi to na 48% spadne s tim ze byla prerusena USB komunikace. Zkousel jsem i vic PC, ale pokazdy to samy. Pak jsem se tam pokousel davat zpatky klasiky a to se mo povedlo az po dalsi hodine a stejne se mi zdaj divny ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

pokud ten update je oficialni a mas ho oficialni cestou, tak ano...v opacnem pripade taky ano, pokud Ti neprokazi opak

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 78
    Poslední příspěvek: 28-11-2007, 13:34
  2. Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti
    Od myssak_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 20:12
  3. Acer N310 - jaké jsou výhody nové ROM?
    Od Tomas.Petlach v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-11-2006, 21:05
  4. Servisní středisko Acer
    Od pedro_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-06-2006, 17:44