Kalibrace pro Ozi ???
Zapomnel jsem napsat, ze jsem mapu kalibroval podle zanmych bodu - nasel jsem 4 krizovatky na mape atlasu a pak zanesl jejich souradnice do oziho. Nemusel jsem resit zadny prepocty - nastavil jsem primo pri kalibtraci mapy projekci UTM. Presnost tezko pocitat na metry, kdyz GPS muze rozptyl treba i 30 m a meritko mapy je 150 000:1, ale kdyz se pohybuju po silnici, tak jsem temer vzdy v prekryvu s mapou.
[QUOTE="zoban"]Díky za odkaz, na Madeiře už jsem byl a můžu vřele doporučit. Chystám se tam znova, byl jsem nadšený. V létě chci na Island, jak už jsem psal sháním mapu, tak kdyby někdo měl nebo věděl...??..:-))[/QUOTE]
Vrátil jsem se z Madeiry, ja tam nadherně, jenom mě vadilo, že se tam hodně staví, hlavně na jižní části ostrova (samý beton). Mapa mi velmi pomohla, jen bych chtěl upozornit, že je špatně zkalibrovaná mapová část č. 8 - Funchal, která se používá asi nejvíce (každý den).
Vrátil jsem se z Madeiry, ja tam nadherně, jenom mě vadilo, že se tam hodně staví, hlavně na jižní části ostrova (samý beton). Mapa mi velmi pomohla, jen bych chtěl upozornit, že je špatně zkalibrovaná mapová část č. 8 - Funchal, která se používá asi nejvíce (každý den).