Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: ikony na plochu today

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Zdravím všechny.
    Jsem asi 14 dní uživatelem Asusu 730, vyzkoušel jsme mraky freewaru a jiných trialů a docela mi vyhovuje Launcher na spouštění programů. Co mi chybí je pár ikon na přímý přístu např. k nastavení today, baterie apod. prostě to co je např. v SPB Pocket plus. jenže tam je toho na mne zbytečně moc a navíc to žere paměť. Neznáte náhodou někdo fintu jak třeba do launcheru na plochu dostat ikonu "Dnes" nebo jiné ikony, které jsou normálně v nastaveních?

Díky za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Pořiď si Battery Pack od firmy OmegaOne a budeš spokojený, jako já už dva roky. http://www.omegaone.com/batterypack/pro/default.htm

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Díky. To jsem už viděl. Pěkný prográmek, ale podobný jako pocket plus a pro mne zbytečný, jem bych chtěl skutečně asi jen 2-3 ikonky Martin

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Neviem, či pomôže, ale vcelku dobrý je Battery Time, ktorý ukazuje čas od posledného nabitia a stav batérie, ale ťapnutím naň sa otvorí vlastne menu, odkiaľ vojdeš kam len chceš...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00082563_Capt0023_8hBW.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 29.2 KB 
ID: 2661  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Martin Itterheim
    Zdravím všechny.
    Jsem asi 14 dní uživatelem Asusu 730, vyzkoušel jsme mraky freewaru a jiných trialů a docela mi vyhovuje Launcher na spouštění programů. Co mi chybí je pár ikon na přímý přístu např. k nastavení today, baterie apod. prostě to co je např. v SPB Pocket plus. jenže tam je toho na mne zbytečně moc a navíc to žere paměť. Neznáte náhodou někdo fintu jak třeba do launcheru na plochu dostat ikonu "Dnes" nebo jiné ikony, které jsou normálně v nastaveních?

Díky za radu
    Resim pres WisBar Advance, nastaveni HOLD u jednotlivych prvku na obrazovce

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

řešit to pocket plusem, wisbarem a podobnými bumbrlíčky jsem nechtěl. Zkoušel jsem je ale nebylo to ono. Fakt ninkdo neví jestli se dá z nastevení vytáhnou zástupce ikony dnes nebo jiné na plochu, třeba do launcheru?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, ja mam PHM Pocket PC Power toys a dovolim si tvrdit, ze na to jak to je maly to je super univerzalni a navic free :yes: Na app buttony jsem si namapoval Today, AltF4 a AltTab..
    Jinak soucasti tech Power toys je i utilita today, kt. po spusteni ukaze Today (prekvapive ). Je to exac, takze to muzes urcite umistit do launcheru..

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

dobrý tip.dík zkusím

Podobná témata

1. Ikony na Today
    Od graver v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-06-2010, 11:30
  2. Ikony na plochu
    Od derkap v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 10:07
  3. Jdou přidávat ikony na plochu?
    Od dav-id v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 16:42
  4. True Toolbar - ikonky na plochu (today)
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-06-2006, 11:38
  5. Jak dát na plochu "Dnes" ikony?
    Od Jiří Leszczynski v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-09-2005, 10:37