Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nabíjení XDA III v kolébce

daww (687)|10.8.2005 14:09
Chci se zeptat, zdali někdo neví z čeho se nabíjí v kolébce XDA III když je zapojen jak synchr. USB kabel tak i nabíječka ? Také by mě zajímalo, jestli je některá varianta nabíjení lepší, nebo jsou obě rovnocenné ?
beecher (9270)|10.8.2005 15:02
Pokud tam mas zapojenou i nabijecku, tak z nabijecky... Samozrejme...

O tom, co je lepsi (jestli nabijet z USB nebo z nabijecky) se stale vedou spory, ja to boucham pres nabijecku, zadny problem jsem zatim neshledal, akorat to ma vyhodu, ze se to nabiji podstatne rychleji nez z USB... :yes:
daww (687)|10.8.2005 15:17
Díky za rychlou odpověď. JEště jedna otázka. JDe tedy někde vypnout nabíjení přes kabel, abych mohl nabíjet přes nabíječku a přitom byl připojen k PC jako u mda I ?
beecher (9270)|10.8.2005 15:20
Vsak nabijecka se zasunuje do kolebky, ne? Teda aspon tomu tak bylo u MDA2...
Pokud se zasunuje, tak se samozrejme nabijeni provadi automaticky z nabijecky a spojeny s PC pres AS samozrejm budes... Neni treba nic vypinat...
daww (687)|10.8.2005 15:24
No pravda, vždyť to vyplívá už z tvé první odpovědi. Jen mi to nedocvaklo. Díííík :D
aaischa (660)|10.8.2005 16:18
k tomu co je lepci, v nasich mdackach je li-ion baterie coz znamena, ze ji je jedno jak ji nabyjes, tyto baterie se nabijeji velkym proudem a dlouhe nabijeni jim nedela dobre, melo by byt lepsi ji nabit normalne z nabijecky nez ji pomalinku nabijet z usb, tuto potrebu mely hlavne nimh a nicd baterie ale v teto dobe je mozno taky je nabije rychle..
Miloš Strouhal (3997)|10.8.2005 17:30
[QUOTE="aaischa"]..ze ji je jedno jak ji nabyjes, tyto baterie se nabijeji velkym proudem a dlouhe nabijeni jim nedela dobre..[/QUOTE]Tak která část této věty je vlastně pravdivá?.. V každé tvrdíš něco jiného.
osch (1330)|10.8.2005 17:57
to XP: :D šťourale :D